dio 'Televole'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mertiniz
   Ay kimse magazin yazmıyor burda ya, sıkılıyoruz. Bu başlıkta magazinsel gönderilerimizi yayınlayalım, burayı Dio'nun televolesi yapalımm!! İlk haber benden, Caner Erkin, Şükran Ovalı'yı tavlamak için çok peşinde koştuğunu söylemiş. Sonra beraber olmaya ikna edince bu sefer de evlenmek için kapısında yatmış 🙈 Ay iyiki de yatmış. Bence mükemmel evlilikleri var 👏
    lulle
    Mert dio nun şokopopu bence
     mertiniz
     Cara'dan açıklama gelmiş. PANSEKSÜEL olduğunu beyan etmiş hanım kız. Ben bunu biseksüel bilirdim ya.
     https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1268461737642201089?s=20
     https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1268461737642201089?s=20
      mertiniz
      Of üzüldüm ben biraz. Serdar Ortaç yalnız ölmek istediğini, artık b,r kadına verecek huzuru olmadığını söylemiş :( Yazık kız, sevmem ama üzüldüm ben bu adama. Karısından ayrıldıktan sonra toparlayamadı adamcağız. Bir söndü, kabuğuna çekildi falan..
       mertiniz
       Acun, doğum günü için fotoğraf paylaşımı yapmış. ''Hayatımın en uzun doğum günüydü, 3 kıtada kutladım.kutlayan herkese teşekkürler'' diye de notlamış. Fotoğraflarda sevgilisi Çağla da var. Bu ne demek oluyor ? dediğim çıktı :D Ne dedim ben, Şeyma'nın paylaşımını kıskanır Çağla demedim mi? Fotoğrafını koydurmuş bile
        mertiniz
        Aynur Aydın, karantina ve sokağa çıkma yasaklarının kalkışına bomba bir paylaşımla tepki gösterdi. Twitterdan 'SONUNDA KALKTI' yazdı. Ay bu kadında garip bir yüz hattı var bence. Genç de durmuyor ama yaşlı gibi de değil. Şarkılar da çok tutmayınca napsınn, sosyal medyadan yürüyor o da herhalde.
         mertiniz
         Abooo, Güzeller güzeli Bellamız ♥️ Çıplaklı pozlar vermiş, kukusu açıkta 😱 Narin bir çiçekle kapatmış. Kukum çiçek gibidir mesajı mı veriyor ne yapıyorsa 😁 Gigi hamiş ya, meydan Bella'ya kaldı tabi. Değerlendiriyor o da.
          mertiniz
          Naomi Campbell. Çocukken duymuştum ilk bu adı, ben eşek kadar oldum bu kadın hala piyasada ve taş gibi. Maşallah kız. Çıplak pozlarıyla yakıp yıkmış valla ortalığı. Valentino İlkbahar/ Yaz 2020 kampanyası için metroda çıplak poz vermiş🖤 Gözler bayram ediyor.
           patiklipenguen_
           Buranın magazincisisin valla😀
            mertiniz
            Ay bu beni en sevindiren haberlerden oldu. Dilan Çiçek Deniz ile Burak Deniz diziye başlıyormuş. Ayyy ben bu iki şapşiği de Tatlı Küçük Yalancılardan beri pek seviyorum. Dilan zaten kuğu gibi, Çukur'daki performansıyla da sadece belirli bir kitleye değil herkese ispatladı kendini bence. Burak Deniz de Bizim Hikaye'de herhalde tüm ülkenin gözüne girdi. İkisi de çok bebeeekkk. Yazımız şenleniyor a dostlar. Merakla bekliyoruz diziyi. Konusu da ilginç olacağa benziyor. Dizide Burak öldükten sonra başka birinin bedeninde dünyaya geri dönen bir adamı canlandıracakmış. Haydi bakalım.
             mertiniz
             https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1272789674101297152?s=20
             https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1272789674101297152?s=20
             Aleyna Tilki sevgilisi Kadir Güneş'le Bodrum'da tatil yapıyormuuşş.. Tatillerine de Kadir'in ablasının kankilerinden Danla eşlik ediyor. Ayyy bu yeni bir kankilik doğurur mu dersiniz? İki olay kadın Danla ve Aleyna. Merakla bekliyoruz
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.