dio'nun Kadınları! Erkeklere Sormak İstediğimiz Fakat Bir Türlü Sormaya Cesaret Edemediğimiz Soruları Soruyoruz👇🏻
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   horny
   Lütfen soruların altına cevaplarınızı yazarsanız çok sevinirim 🤗 İlk soru benden gelsin. Boxerların bazılarının ön kısmında boşluk oluyor. Orası siz rahatça çişinizi yapın diye bilerek boşluk bırakılmış ama orayı mı kullanıyorsunuz yoksa boxerınızı indiriyor musunuz? Bunu merak ediyorum teşekkürler😂
    tsukyomi
    Verilen cevaplara baktıkça erkeklerden soğudum derdim de, neyse ki hepsi böyle olacak diye bir kaide yok. Kaçan kovalanırlar, elde etti mi soğumalar, sevdiği kadından nude istememeler, parayı güzele yedirmeler. Türkiye'de hiç mi ışık olmaz be kardeşim..
     _sofia_
     İlk adımı kadın atınca, sevildiğinizi, değer verilip, aranıp sorulduğunuzu görüp bu duruma güvenince neden g*tünüz kalkıp umursamaz, ilgisiz, çabasız olup çıkıyorsunuz? ( Her er kişi değil, çoğu er kişi )
      yagmur_ults
      Neden “kızlar para için bizimle birlikte oluyor” diyen erkeklerin çoğu gözü parada olan kızlarla sevgili oluyor? Gerçekten bütün erkek arkadaşlarım bunu diyor ama sevgili oldukları kızlarda sömürüyor onları. Bu nasıl bir çelişki?
       abdes_terligi
       tüm sorular da horny'den gelmiş aq
        horny
        Sarıldığımızda göğüslerimizi hissediyor musunuz 😅
         horny
         durduk yere sertleştiğiniz oluyor mu? ortada hiçbir sebep yokken yani.
          horny
          İlk adımı atan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Cesaretlerini takdir ettiğinizi düşünmüyorum açıkçası. Neden cesur ve güçlü kadınlar size korkutucu geliyor.
           horny
           Porno izlerken sevdiğiniz kadına benzeyen birilerini mi izlemek istiyorsunuz yoksa sevdiğiniz kadına benzeyen birini görünce canınız mı sıkılıyor🥰
            isirgan_otu
            ben hiç birini cevaplamak istemiyorum hepsi cinsellik içerikli 😅 üff amk şimdi buraya kendini makinalı tüfek sanan lavuklar dolusacak😅😂
             horny
             örneğin beğendiğiniz bir kadın var ve o kadın hakkında bütün erkekler müstehcen şeyler konuşmayı seviyor. öyle durumlarda araya girip konuyu değiştirmeye çalışıyor musunuz yoksa bunları konuşmak/duymak hoşunuza gidiyor mu? ya da böyle durumlarda belli etmemeye mi çalışıyorsunuz?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.