dio'nun Evli Kadınları ve Erkekleri! Bekar Olduğunuz Dönemle Şimdiki Sosyalliğinizi Karşılaştırır mısınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sardunya
   kendi çevremde gözlemlediğim kadarıyla çiftler birlikte bir şeyler yapmaya daha çok zaman ayırıyorlar. cicim aylarından olabilir gerçi fakat ben genellikle kendi arkadaş grubumla geçireceğim zamanı eşimle geçirmek istemem. buna nasıl önlem aldınız ya da alabildiniz mi? gerçekleri öğrenmek istiyorum çünkü insanların bu konuda pek dürüst davranmadığını düşünüyorum :)
    fairytale-
    Öneri verecek en son kisiyim bu konuda. Bir zaman evli biri olarak yazıyorum bunu. Dort duvar arasında yaşadım onunla birlikte iken. Aile eş dost kimseyi istemedi yanimda.
     reptilian
     Berbat bir yaşantım vardı evlenmeden önce , uykusuz geceler sürekli bir şeylere düşkünlük.. Evlenince insana döndüm , güzel oldu planlı programlı yaşıyorum. Baya iyi
      tsukyomi
      Evli değilim ama tek eksiğimiz cüzdan. İlla cüzdan gerekmiyorsa salayım; kendimizi kısıtlamadık, nerede ve sıhhatte olduğumuzu bildiğimiz sürece isteyen istediği vakit dışarı çıkar arkadaşlarıyla. Ama onunla vakit geçirmeyi daha çok seviyorum. Canı tehlikede çünkü, her an onu kaybedecekmiş hissiyle başbaşayım. Sık sık da göreve gidiyor, araya kısa ya da uzun süreli yokluk giriyor. Yokluğunda zaten arkadaşlara vakit ayırıyorum. Fifti fifti diyelim.
       kisi
       Genelde her şeyi beraber yapmaya kalktıkları için sıkıntı yaşıyorlar benim gördüğüm. Her şeyi beraber yapmaya kalkınca evli arkadaş kümesine de hapsediyorlar kendilerini. Bundan daha kötüsü eşinin eski arkadaşları ile arasını bozan da çok. Kavga çıkartmalar, kötülemeler vs. derken bir bakıyorlar eşlerinden önce oluşturdukları network tarihe karışmış. Köklü arkadaşlıkların kaybı da kişiye çok zarar veriyor. Bana göre eşler her şeyi beraber yapmaya kalmamalı ve arkadaşların ortak olmasına çalışmamalı. Ayrı ayrı vakit geçirmek önemli.
        gizemlicikolat
        Her şey aynı hayatımda hiçbir şey değişmedi. Sosyal anlamda birbirimize saygılıyız. O kendi arkadaşlarıyla ben kendi arkadaşlarımla ayrı ayrı hala vakit geçiriyoruz. Onunla zaman geçirmeyi de ayrıca çok seviyorum.
         caresizcare
         bekar hayatımda kabus tu şimdi evli iken kabus×zindan×hayal kırıklığı=sonsuzluk
          kalpci
          Evlilik toplumların saçma kurallarından biridir. Ama gelişmekte olan bir toplumsan güçsüzü korumak anlamında gereklidir. Sevdiğim kadınla evliyimdir zaten. Ben hayır kurumu olmadığım İçin yardıma muhtaç kadınları çekici bulamıyorum çünkü gerçekten beni sevip sevmediğini anlamalıyım. Eğer yan sebep varsa güvensizlik hissediyorum. Tamamen benim mallığım yani. Neyse şartlar böyle olunca tabi sevdiğin kadınla olmak gibisi yok. Resmiyete dökülür dökülmez çok önemli değil
           cinayetvaraga
           bekarlıkla evliliği karşılaştıram. ikisi farklı boyutlar ama evlilik içini ikiye ayırırım. çocuktan önce ve sonra diye. ve sanırım cevap cümlede gizli. açıklamaya gerek yok.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.