dio'nun Erkekleri! Kadınlar İçin Nelerin Çok Daha Zor Olduğunu Kabul Ediyorsunuz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sardunya
   Mesela ben erkek olsaydım kesinlikle doğum olayının çok zor olduğunu düşünürdüm. Bir çocuk yapmak sizin için çok kolay ama bizler için sıra dışı bir acıya götüren bir yol. Sizce kadınlar için neler çok daha zor erkeklere göre? Özellikle erkekler diyorum çünkü onların nelerden korktuklarını merak ediyorum.
    kafatamircisi
    Ahlak kurallarının kadının yaşam tarzını kısıtlayan ortaçağ arap bedevi kültürünün olduğu ülkede yaşamak istemezdim, kısacası Türkiye de kadın olmak istemezdim.
     mrsnl33
     Turkiyeyi baz alırsak,kadın olmak başlı başına zor zaten.Can güvenliğin yok,birisi kalkıp bi şey yapsa ceza yaptırımı yok,giyeceğin kıyafetten,yaptığın hal ve hareketlere kadar herkesin bir fikri vardır.Her cümleleri başi"Sen kadınsın"diye başlayan tipler vardır.
      gregory_
      Hayat.
       asit
       Tek başına çalışan, çocuk büyüten ve aile geçindiren kadınlar var. Eminim çok zordur..
        rahat
        saçma sapan creepy insanların seninle konuşmaya çalışması. sürekli birilerinin seni takip isteği göndermesi konuşmaya zorlaması ve cevap vermeyince hakaret yemek. herhangi bir kızın instagram dm'sine girince şok oluyorum. çok sağlam psikolojiniz var kızlar.
         kisi
         Cahil, baskıcı bir ailede büyümek. Erkeklere çok zor, kadınlara çok çok zor.
          eo110
          Kadın kısmı.... ile başlayan her cümle kadınlar için bir zorluk aslında.Ben öyle düşünüyorum
           berat_albayrak_
           Yaşamaları...
            rocknrollbabe
            Çoğunluğunu ataerkil insanların oluşturduğu , örümcek beyinli bireylerden oluşan bir ülkede zor olan o kadar çok şey var ki... hangisini sayalım :/
             darwin123
             Hangisiyle başlayayım? Bir kadın olarak-Türkiyede bir kadın olarak-hayatta kalmak bile zor. Sürekli giyimine kuşamına duruşuna sözlerine görünüşüne karışan ahlak bekçisi cahiller canice katledilen hemcinslerin ve sadece kravat takıyor diye ceza dahi almayan şerefsizler ayrımcılık ön yargı şiddetin her türlüsü LANET OLSUN BU HAYATA🤬🤬
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.