dio'nun Çekingen Sakinleri... Bu Durum Hayatta Neleri Yapmanızı Engelledi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Çekingenlik konusunda tavsiyeye ihtiyacı olanlar gelebilir. Bu konuda tecrübelerini paylaşmak isteyenler gelebilir. Kısacası çekingenlik konusunda her türlü fikri tartışabiliriz. Benim için baya zorlu oluyor bu süreç. Çevremdeki kimsenin benim gerçek kimliğimi bildiğini düşünmüyorum. Neyi sevip sevmediğim bile dahil.
    tiroyitbezi
    Migroslarda jet kasayı kullanmayı bilmiyorum bu yüzden her bir iki parça ürün aldığımda birinin gelip ürünleri okutmasını bekliyorum ama asla kimseden yardım isteyemiyorum. Gelen olmazsa normal kasaya gidip bekliyorum . Hayat zor.
     unlessmee
     iç ses hep her şeyi yapabileceğini söylese de gerçekte pek de öyle olmaz kendi değerini fark etmek, bu mal yapıyosa ben de yaparım şeklinde motivasyonlar ve iyi bir şeyleri hak ettiğine kendini inandırdığı zaman rahatlıkla kurtulanabilir
      zeynebio
      Genelde enayi yerine konuluyorsun. Ben öyle her düşündüğünü söyleyebilen değilim. Burada da eleştiriler alıyorum söylediklerimden dolayı ama bunu aşmam gerekiyor sanırım. Ne zamana kadar böyle devam edecek ki?
       sisibisoshi
       Hangi durum?
        nickiharuto
        Özgüven, öz sevgi. Sevgi dolu olmayı başardığında aura dışarı böyle yansır ve seni tanımak bilmek isteyenler çoğalır. Sende izin verdiklerinle çekingenliğine veda edebilirsin. Başlık için teşekkürler kayda değer başlıkları alkışlama kampanyasını buradan başlatıyorum. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
         huzurunmavitonu
         En zoru arkadaş edinememe. Hele ezkaza bir ortama girip insanların arkadaşlarıyla olan anılarını dinlemek özgüveni anında yere seriyor, ben neden böyleyim sorgusuna yol açıyor. Ama her zaman da kötü değil. Güvenmeye çalışmak zorunda kalmıyorsun çünkü. Bir de insan sevmediğini fark ettikten sonra çekingenliğini alıp sarıp sarmalayası geliyor insanın.. :)
          leprechaun
          Her an birilerini üzebilirmişim fibi hissediyorum. İnsanlara yakınlaşıyorum ama hemen de uzaklaşmaya çalışıyorum.
           apollonia-corleone
           Yaşadıklarını fikirlerini büyük kitlelere en azından 8-10 kişilik arkadaş gruplarına çok büyük bir şeymiş gibi aktaranlar beni çok etkilerdi.Sonra farkettim ki anlattıkları fikirleri aslında benimkilerden iyi değil hatta benimkilerin yanında vasat kalacak düzeyde.Tüm mesele kendini dinletebilmekte ve ben bunu yapamıyorum.
            moonlight3rd
            Çok çekingenim. Pisliğin tekiyim. Gidin lan bu mahalleden. Hoooo
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.