Dio Nasıl Kullanılır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   a.l.p.o.l.l.o.n
   Bazı yeni gelen kullanıcılar oluyor kimleri keşfederken istwmdiği şeyler yapabiliyor. Biz deneyimli diocular burayı dio hakkında kullanım açısından pratik yöntemler sunalım bu başlıkta. Böylelikle daha iyi kullanıcı sayısı olmuş olur. İyilik de denize at ;)
    impactresponse
    Profilime girip şu akımda nasıl popüler olunmayacağını görebilirler.
     redblack
     Arama motorundan başlık açılıp açılmamış diye kontrol ederek başlanabilir, banlanıp dönenler değil de daha ilk kez gelenler için "ben geldiim" gibi başlıklar saçmalığın daniskası, sen kimsin? Sarı çizmeli mehmet ağa. Bir çok yorumda insanlar ironi veya trollük yapıyor, bunu ayırt edemeyip küsüp gidiyorlar. He bi de kadın/erkek fark etmez bedenini gösterme çabasında olanlar var, zekası, fikri, ya da bi espiri yapmaktan yoksun olduklarını düşünüyorum. Linçlenince de küsüyorlar. En önemli konu genelleme, yapmayın şunu, 3-5 kişi ile yaşadığınız sorunu tüm insanlığa yığmayın.
      utumasasiilekayamayanadam
      Öncelikle burası özgür bir platform değil ve siz ne diyorsanız o olmuyor sayın .mınakoyduklarımın. Buradan bir b.k öğrenemezsiniz, sadece da..ak geçmeye bakın ve daha sonra ban yemenin tadına varın.
       me_out_bye
       El ile.
        dr.rock
        Tıklayıp yazarak kullanılır nasıl kullanılacak ki başka Haaa Evet fotoğraf simgesine tıklayıncada fotoğraf ekleniyo
         meyvesebze
         Tabikide rutin seks basligi acarak 😇
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.