dio Kullanıcılarının Asosyal veya İşsiz Oldukları Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yk_45
   selamlar buraya yeni üye oldum.dikkatimi çeken bir konu sormak paylaşmak istedim bilinen belki daha önce de yazılmış olabilir şimdiden affola.ben çalışmaca iş güç sebebiyle arada buraya girebiliyorum hep bulunamıyorum da her baktığım zamanda ise hep aynı kişiler her başlıkta yazıları hiç şaşmayan aynı kadro hep burda dikkatimi çekmeyi başardı açıkçası.kullanıcı sayısı bukadar az sanırım burda hep aynı topluluk işsizlik yada asosyallik nedenli burda yaşıyorlar gibi geldi bana
    thetalentedmrripley
    Asosyal, işsiz ve aynı zamanda çoklu kişilik bozukluğu sahibiyim. Mesela bu başlığa yazanların hepsi benim diğer kişiliklerimin açtığı hesaplar. Farkında değilsin ama sen de benim patavatsız kişiliğimsin ve hassas, narin kişiliğimin kalbini kırdın 😢 birazdan psikopat hesabım gelip senin ağzına zıçacak 😠😮💩
     kafatamircisi
     Sosyal medya platformlarında sosyalleşmeyi asosyallik olarak tanımlayan, iş sahibi olmayı da amele gibi çalışıp işten başını kaldıramayıp hiçbişeyle ilgilenme fırsatı bulamayan concon bir diocu beyanatıdır.
      visnelikapkek
      Dio Kullanıcılarının Asosyal veya İşsiz Oldukları "Gerçeği" Yeni geldiğin bir ortamda bu kadar keskin genellemeler yapmamanı öneririm. Biz burada genelleme sevmeyiz, haberin olsun. :)
       asit
       Asosyal değilim, işsiz değilim. İki ay kadar tatilim var. Ortam zaman zaman çöpleşse de seviyoruz siteyi. Mesela cümle kurmayı bilmeyen adamlar, gelip burada millete işsiz ve asosyal diyebiliyor. Diyelim ki öyleler veya olanlar var, kime ne ?
        cinayetvaraga
        Aksine çok yoğun bir adamım ama burayı seviyorum. böyle genel yargılar pek manasız.
         _sofia_
         Asosyal ve işsizim. Güneşe çıkamıyorum ve geceleri avlanıyorum. Öğünümü sindirmek için de buraya yazıyorum. Yk_45 dio'yu elimizden alıp bizi bir yere kapattığından beri bu hâldeyiz. Yardım edin.
          tsukyomi
          Asosyal değilim ve işim henüz bitti. Mesleğim genelleme üzerine bu arada, bırak da o işi ben yapayım, sen yapınca bokunu çıkarıyorsun.
           garavel_usta
           Asosyal değilim, işsiz değilim. Genelleme yaparak benide hedef gösterdin. Seni yalan beyandan ve bana iftira atmaktan dava edeceğim.
            disi.ejderya
            Asosyalim, işsizim ve aktif kullanıyorum jgjgj benim dünyamda fazla kişiye yer yok zaten iyi boyle . Nerde çokluk orda bokluk jdjdj
             merilolika
             asosyalde değilim işsizde değilim sadece burayı seviyorum ve fırsatını buldukça giriyorum
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.