Dio KONUK Evi (yangınlar Başlığı)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nickiharuto
   1,3,5 derken her gün yeni yangın haberleri. Bu gün aldığım yangın haberleri ile tahammül sınırlarını çoktan aşmış olan yangınlar ciğerimi de yaktı. Duyar kasanın kanı kurusun. Orman yakanın eli kırılsın. Bu konulara duyarlı olan konuğumla beraber program yapmamaya karar verdik. Ormanlarla beraber ciğeri yananlar. Yazın buraya acınızı. Program 1 hafta sonra tekrar yapılır bir orman kaç hafta sonra yapılır? Dio' nun kadınları orman aşığı çocuklar yetiştirin doğayı, hayvanı seven insanı da sever. Çok üzgünüm. Kendinize iyi, ormanlara gözünüz gibi bakın.
    gulfemkaya
    Ne zaman bitecek diye biz bekliyoruz orada yasayanlar neler hissediyor nasıl korkuyor nasıl bekliyor dusunemiyorum
     eski_bi_tanidik
     Hayvanlar yandi, insanların umutları yandı, insanlar şehit oldu, huzur kaynağı ağaçlar yandı. Savaş alanı gibiydi o görüntüler. Yazik wallahi yazık. Eger kasıtlı olarak olduysa onun zihniyetine de yazık. Kasıtlı olmasa bile insanlar yaptı. İklim değişikliğine yol açtılar. Kendileri gibi grilestirdiler güzelim yeşillikleri. İnsanoğlu bütün olanları hakediyo
      caresizcare
      Orman demek nefes demek ormak yoksa aşcak verecek nefes de yoktur Ya o evsiz kalan çaresiz hayvanlar? Yazık ne denir ki!!
       cinayetvaraga
       Son yıllarda kendini ülkeyi yonetiyor zanneden şahisların ve kurumların politikalarını tedirginlikle ve geleceğe dair derin kaygılarla izliyorum. Bitsin artık bu kara bulutlar. dağılsın gökyüzünden de güneşi görelim be. bi s*ktin gidin kurban olim.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.