dio Konuk Evi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nickiharuto
   °°°°°°°°°°°°°İşte dio KONUK evi°°°°°°°°°°°°°° Konuk evimizin bir dio 'cu konuğu olacak ve senin de sorularına cevap verecek. sayfada kargaşayı önlemek için, birkaç basit kuralımız var. 1 - buraya dio girmiyorsun KONUĞUMUZUN "sorularınızı bekliyorum" diosuna yanıtla butonundan, sorular sorabilirsin. 2-kendine numara al. cevaplar numara üzerinden verilecek. kargaşaya meydan vermemek adına. örneğin :4.sorudan sonra geldi isen sorunun başına 5.yaz 3-konuğumuz, dilediği soruyu (pass) diyerek geçebilmek hakkını elinde saklı tutar. 4- HAFTASONU cuma ve cumartesi saat 22:00 da sürpriz konugumuzla dio KONUK evindeyiz. Buyursunlar.
    dr-zet
    Öncelikle haftasonu ekstra sayıldığı için iki kat ücret ödeyecek olan nickiharutoya teşekkür ederim. Bi si bemol verirseniz başlayalım ;)
     baymayanbayan
     Merhaba bayanlar ve baylar merdivenden kayanlar kayipta düşenler. Bugünün konuğu benim sorularınızı bekliyorum. Lütfen zor sorun saygılar sevgiler ve hürmetler
      amakafamiznasiguzel
      hay gayss🙆👐 bugün dio KONUK evi'nin konuğu benim....başına sıra numarası yazarak sorularınızı atabilirsiniz 😘
       ketcaplisarma
       Merhabalarr 💁‍♀️👋 ben geldimm konuk evinin bugünkü konuğu benim. Istediğiniz soruları sorabilirsiniz 🌸 (çok zor olmasın 😉😁)
        elifanastasia
        Herkese merhaba :) Evet bugün (28 Mayıs Perşembe) beni sorgulayacaksınız :) Sorularınızı alalım :)
         imailahorsilah
         Merhaba arkadaşlar, hepiniz kanalıma hoşgeldininiz jlksjakkajaj Evet, günlerden pazar ve dio evinin bugün konuğu benim, en sevmediğim günün, böyle bir sohbete vesile olması beni mutlu etti. Umarım verimli, eğlenceli ve güzel bir 24 saat olur,çelik yeleğimi kuşandım, sorularınızı bekliyorum Buyursunlar......
          missnight
          Bayanlar baymayanlar hepinize merhaba bu günün konuğu benim :) Herkesin sorularını bekliyorum soru sormadan gitmek yok!
           mervenizz_
           Aga bea ilk geldim buraya anlamadım ne olduğunu geri çıktım şimdi öğrendim :) (6 ay sonra)
            nickiharuto
            Ooo asillerin şairi. Kelimelerin sanatçısı Ve karşınızdaaa.
             nickiharuto
             KONUĞUMUZ 24 SAAT BURADA bir bakim çıkim diye geldi isen de soru sormadan bırakmayız bizde adet böyle hadi sende konuğumuza bir soru sor konuğumuz sana özel cevaplarla dio KONUK evi nde seni bekliyor olacak. Ooo 123 Oo yolların kaşifi vee karşınızdaa.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.