110
14.6.2020
dio Eleştiriye Açık
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   bu-ne-simdi
   dio her türlü eleştiriye açık. Bu başlık altında dio'yu eleştiri yağmuruna tutabilirsiniz. Bu onun kalkınması ve kendini geliştirmesi için gerekli. Omuzlarından tutup silkelim bir dio'yu. dio'ya bir de yazarlarının gözünden bakalım. Kimse bize karışmayacak. **Hepinize her konuda hak veriyorum. *Lütfen eleştirilerimizi saygı çerçevesi içinde yazalım sevgili dio'cular.
    sucveceza
    Öhöm, Silivri soğuktur.
     imailahorsilahh
     Ya eleştiri buraya kapalıysa🤔yakarıım🧠
      cinayetvaraga
      Burası mı eleştiriye açık? Boşuna şov yapmasın kimse!
       patiklipengui
       En son olanlardan sonra eleştiriye açık mı değil mi hepimiz gördük. Saygılar.
        cekirdeksizkarpuz
        Yazalım yazalım da heves mi koydular adamda. Eskiden keyifle girdigim dioya şimdi hiçbişey yazmak gelmiyor içimden. Yoksa banlanmaktan falan korkacak halimiz yok, geçmişte haklı eleştirilerimiz yüzünden ban yemiş insanlarız, bi daha yeriz nolucak 😒
         eski_bi_tanidik
         Amaan işlerine gelmeyince b*nlıyorlar Şimdi beni öyle yaparlar bshdvdbd
          domatescokpahali
          her hangi bir acıklama yapılmaksızın hesaplar siliniyor ya da banlanıyor kıskanıyorsanız söyleyin :D
           kanadadabiryusuf0
           gece gece gülme geldi asşdklalşfkeş
            cekirdeksizkarpuz
            Tam yazıcam bi gülme geliyor
             cinayetvaraga
             Tam olarak bu başlığı seçmeceye alanları mı eleştireceğiz?
             https://dio.onedio.com/baslik/dunyanin-en-buyuk-vajinasina-sahip-olmak-ameliyat-olan-kadin-1006041?t=date&f=all&p=1
             https://dio.onedio.com/baslik/dunyanin-en-buyuk-vajinasina-sahip-olmak-ameliyat-olan-kadin-1006041?t=date&f=all&p=1
              bu-ne-simdi
              Eleştiri yapayım. Kimse böyle bir başlığa bile bir şey yazamıyor. Burada istediğinizi söyleyebilirsiniz dediğim halde. Adminlerin çok sert kuralları var. Biraz gevşetebilirler BENCE.
               bnldrn-
               Harika başlıklar açılıyor kalite arşa değdi :) ergen yuvası siteniz batsın
                cekirdeksizkarpuz
                Bilmeyenler için olabildiğince özet geçeyim. Dio yazarlarından aktif olanların, onedio yazarları ile dio yazarlarının başlık ve dioları arasında ciddi ayrımcılıklar yapıldığına dair ve dio işleyişine dair eleştirileri mevcuttu. Bu eleştiriler genel itibari ile DİODA ADALET VAR MI başlığı altında yazılıyordu. Bu eleştiriler sonrasında dio tarafından bu isyancı dioculara bir mesaj gönderildi. Ancak bir mesajdan ziyade ültimatom havası vardı. Aşağıdaki ilk ss bu mesaja ait ss'dir. Eleştirilerin dikkate alınmıyor olması ve bu samimiyetsiz mesaj dolayısıyla bu sefer eleştirilerin toplandığı DİO-DESTEK ÜLTİMATOMU isimli başlık açıldı ve burada eleştiriler devam etti. Esasen bu diocular gerçekten dioyu seven ve dionun daha güzel daha adil bir ortam olmasını isteyen insanlardı. Bu başlığın ekran görüntüsünü de aşağıda 2. ve 3. ss'lerde paylaştım. Dioda adalet var mı başlığının ekran görüntüsünü bulamadım o yüzden paylaşamıyorum. Netice ne oldu peki? Bu aktif kullanıcıların tamamı 36500 gün banlandı. Yanlış yazmadım tam 36500 gün yani 100 yıl. O yüzden eleştiriye açığız gibi paylaşımlar gerçekten samimiyetten yoksun geliyor bana. Bu dionun ve diocunun da ömrü pek uzun değil. Zaten daha önce de yazdığım gibi adamda heves mi bıraktılar ki banlanmayı umursayalım.
                0 1 2
                 damarcibasi
                 Böyle başlık açmak da biraz adam avlamak gibi oluyor profesyonelce değil. Sitenin gelişmesi için eleştiriye ve öneriye ihtiyacı var elbette ama bunun yolu böyle başlık açmak değil diye düşünüyorum. Nitekim zaten popüler başlıklarda sabitlenmiş olarak öneri eleştiri başlığı var. Öneri kısmına gelecek olursak siteden uzaklaştırmalarda siteyi eleştirmek değil de bu ortamdaki kullanıcılara rahatsızlı vermek kriter olarak alınmalı diye düşünüyorum. Bu mantıkla belediyeleri eleştirenlerin otogardan yollanması hükümeti eleştirenlerin ilk uçakla postalanması lazım. Kurum eleştiriye gerçekten açık olursa ilerleme kaydeder. Bu siteyi kurumsallaştırmak niyetiyle yola çıktığınızı varsayarsak bazı uygulamalarda hedeften sapıldığını söyleyebilirim. Ben o kara gecede neler yazıldı çizildi şahit olmadım açıkçası merak da etmedim eleştiri dozunun ne kadar tırmandırıldığını bilmiyorum. Ama eğri oturup doğru konuşmak lazım. Bu kadar insan veryansın ediyorsa özeleştiri vakti gelmiştir.
                  lellu
                  Ayy çok korkuyorum 😂😂
                   emrewhoisyellow
                   Dio'nun kendisine tek eleştirim beğenilerin gizli olması. Kimin beğendiğini görebilmek isterdim. Gerçi bu tip mecralarda yeniyim. Belki raconuna aykırıdır bilmiyorum. Bir de oğlum bütün dio'cular birbirini tanıyormuş gibi geliyor bana. Kendimi dışlanmış hissediyorum bak. Bir mevzu olunca bana da haber verin
                    mevsimlerdensnbahar61
                    Bilemedim şimdi ne desem demiyim yada en iyisi 🤷‍♀️
                     transylvania
                     Her şeyi serbest bırakmışlar , açılan konuları göremiyorsun sanırım ? Beklentin yada tam olarak isteğin nedir ? Hepimize bir ev mi versinler .
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.