Dio Editörlerinin Maaşı Kaç Lira Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   handeyakar07
   Böyle zor bir iş karşılığında kaç para alıyor bu kişiler? Mesela şu teko isimli arkadaş(lar). Bu insanlar çok ağır yükler altında çalışıyor ve asgari ücretin altında maaş alıyorlarsa ayıp olur. Yoksulluk sınırının üzeri bir miktar almaları gerekir. 8000 TL makul bence.
    busrawashere
    teko başı beş lira
     gregory_
     Yeterin yaa editör isi de sikayet ettiginiz ergenler kadar baydi artik.
      thetalentedmrripley
      Valla benim nacizane görüşüm editör ya da normal kullanıcı gibi bir ayrımın gereksiz olduğu yönünde. Sonuçta aktif kullanıcı sayısı ortada. Burayı canlı tutmak adına onedio editörlerinin burada çeşitli profillerle takılması çok normal. Geçmişte yaşadığımız ban rüzgarından önce de hiç başlık açmamıştım. Aktif kullanıcılardan da bir kişi hariç kimseyle muhabbetim yoktu. Kendi halimde dio atıp takılıyordum. Sonra başlık açan arkadaslara yapılan ciddi haksızlıklar oldu. Ben de ilk ve tek başlığımı bu haksızlıklar nedeni ile onlara destek olmak için açmıştım. Sonra da toplu ban yedik zaten. Pişman mıyım, tabi ki değilim. Yine aynı haksızlıklar yapılsın yine arkadaşların yanında olurum. Ama son dönemde onedio editörlerinin sırf editör oldukları için, kimseden gizleme geregi duymadan çeşitli profiller oluşturarak işlerini yaptıkları için alay konusu olduklarını, zaman zaman hakaretlere maruz kaldıklarını görüyorum ve bu durumu zerrece tasvip etmiyorum. Bu tavırların nedeni geçmişteki haksız banlanma olayının intikamını almaksa, dünün mazlumlarının bugün zalim olma gayretiyse, ego tatmini söz konusuysa ben yokum arkadaşlar, üzülerek yanınızda olmayacağımı belirtiyorum. Ha ama bugün de haksızlıklar var diyorsanız, haksızlıkları yazın tartışalım sonuna kadar da desteklerim. Ama ne yazık ki şu ana kadar gördüğüm tek gerekçe birilerinin editör olması ve sevdiğim arkadaşlarımın bundan rahatsız olması.
       busrawashere
       biz bunlardan daha fazla zaman geçirdik burada saygısızlar Hande bu arada sana sekiz bin lira az
        nobodyy1
        Bütün Teko'ların ben taaa..
         cinayetvaraga
         zamanında "özlem özbek" diye bir kadını ifşa ettim ya aha da aynı bunun gibiydi. 5 hesap. amk un kişisine yazdıktan sonra bana her dio ya 20 diss gelmeye başladı. tesadüf mü? değil! pandemi var diye evden donla çalışıyorlardır. 300 tl ticket sodexho, 1000 tl de maaş. tamam işte daha ne yapacaklar!
          absurdizm
          Teko yazınca editör olunuyorsa bende yazabilirim
           asit
           oha 8 bin gerçekten mi ya ?
            dr.rock
            Sen editorlerle uğraşıcana biraz benle uraşsana
             who_am_i
             Dionun yarısı editör müş ya la
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.