dio'dan Ergenler Uçurulsun Kampanyası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   isirgan_otu
   dio adminleri 20 yaş altı bütün ergenleri şutlasın arkadaşlar biliyorsunuz ki hepimiz bu çift iq lü beyinsiz ergenler yüzünden muzdaribiz, ne fikirleri var, ne saygı denen bir şey hepsi arabesk modda herşeye isyan eden umutsuz vakalar.
    sairsel
    Daha öncede söyledim "burası babamızın malı değil" kim gelir kim gider karışamayız. Ben burada gençlerin olmasından memnunum, sevgi saygı çerçevesinde fikir belirtsinler onlar bizim geleceğimizdir.
     somurtkan_sirin
     bu sap arkadaş gitmemiş miydi ya
      tsukyomi
      Ne gençler var burada, hakim oldukları konularda hepimizi öttürür. Hiç genç olmamış gibi davranma. Bu arada erkekte 25 yaş kafa olarak hala çok genç, onu unutmadan yaz şuraya.
       littlejohn
       Takilsinlar iste ya toplumdan soyutlamayin insanlari
        fairytale-
        Bu genç tayfa beni dinamik tutuyor yahu .))) Seviyoruz kendilerini , bakış acilarini
         gamze-canc
         Ne bu ergen düşmanlığı gençler sevilmezmi pırıl pırıllar. Sevmeyenlerde sorun var net
          agac-ceviz
          Senin saçma sapan diolarina yorum yazmamaya söz verdim ama senin insanları aşağılaman için soylediklerin gibi olmaman lazım ama ne yazıkki daha beterdin bak ergen dediğin insanlar senin gibi hakaret eden saldırgan değiller eğitim bilgi diyorsun varmı gerçekten kitap okumak çok marifet değil bunları hayatına katabilmek önemli yomiye katılıyorum garavel olmayabilirsin ama ondan daha beterdin ergenmis sen onlara bence kurban ol
           tatar17c
           annenin karnından 26 yaşında mı çıktın sen kanka ? genç arkadaşlar buralarda takılarak daha iyi bir şekilde geliştirebilir kendini, yazı yazmak olsun sohbet etmek bir fikir belirtmek gibi bir çok şey için geçerli. Azıcık rahat olun.
            mrsnl33
            O yirmi yaş altındakilerin çoğu,seni cebinden çıkarır
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.