dio'daki Sorunlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   myheartofstereo
   Herkes maddeler halinde yazabilir, başlıyorum, -Güncelleme ile giden kalpler (içimde kaldı) -Defalarca ban yemesine rağmen gitmeyen kullanıcılar (ulan beni bile sıktınız)
    gavrilovich
    -Gizli sapıklar. -Dm sapıkları. -İnsanların her türlü fikrine görüşüne saygı duymayan insanların bulunması. -Ahlaksızlık yapan saçma başlıklar açan bir kesim. -Herkese diss atıp sorun çıkaran tipler. -Küfürlü konuşan küçük büyük kız erkek ayırmadan saçma laflar söyleyen terbiyesizler. -Gereksiz asılsız bilgiler. -Zola dayatılan şeyler. -Engellesekte hesap açıp gelen tipler. Say say bitmez dio çok saçma şekilde kullanılıyor. Biri temizlense başkası geliyor. Klavye delikanlıları. Bazı sorunlular Kafatamircisi Kitapsızkurt Garavel ve daha bir sürü ahlak yoksunu sorun çıkaran tipler...
     sezgy
     -Dio destek ekibine yazdığımız mesajları görmemeleri. O kadar taciz görüyoruz dedim, çıt yok. Bu başlık silinebilir haberin olsun.
      berat_albayrak_
      1) Banlanmayan Peach Kullanıcılar Garavel Ali efe ve hesapları Baldbritney Plastickardashian Veritaslosiamastupid 2) Banlanan Masum Kullanıcılar Karolunita Ben Moonnight Kayberkay abi 😢 ve daha nice masum dio kullanıcısı 3) Kullanışsız mobil arayüz 4) Bildirim sistemi yanıt verdiğimiz diolara gelen yanıtlar bildirilmiyor 5) Dio petibörlerinin görevini yapmaması Daha varsa aşağoya yazın
       kafatamircisi
       Dövüşmen guzum😂
        moon-night
        dioda ki sorunlular da var
         kitaptakikurt
         skimsonik beyinli ergenler burda sorun
          gregory_
          Kapatabilirler bu basligi, bu da bir sorun.
           sairsel
           Bildirimler çok zayıf, yorumumuza cevap veriliyor haberimiz yok! Ayrıca like, dislike veya emoji atanların kimliğini bilirsek daha güzel olur ;)
            maresalizm
            dio da çok sert bir cinsellik vemküfürsel şeyler var. tamam tabularınızı kırın ama abartıyosunuz amk. herkes am çük meme başlıkları açıyo. içimiz şişti lna.
             mukan_kagan
             Konular, diolar artık her neyse çok dağınık. Kim nereye ne yazıyor, ne oluyor anlamak çok zor. Bir konuyu takip etmek çok zor. Güzel bir forum bölümü olsa, 20ye katlar sanırım bu formatı.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.