dio'daki Müzik Programı, Konuk Evi ve Fal Gibi Başlıkların Birer Zırvadan İbaret Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   1- Neymiş efendim konuk olacakmışım dio konuk evine ve bana sorular sorulacakmış. Kim kime ne sormak istiyorsa özelden veya herhangi bir yorumu altına yazarak sorabilir, yani zırva. 2- Neymiş müzik bilmem nesine konuk olacakmışım ve benim sevdiğim müziği bulanı şakşaklicakmışız. Bundan öte zırva olabilir mi? 3- Neymiş fala inanmayacak ama falsızda kalmayacakmışım. Leş gibi kahve fincanlarının fotoğraflarını buraya atanlar hiç utanmayacakmış ve biz bu fotoğraflara maruz kalarak iğrenmeyecekmişiz. Tamamen zırva ve iğrençlik ile dolu bir başlık. Herkese iyi akşamlar. Edit: Sizinle aynı fikirde olmadığım için nasıl kuduruyorsunuz. Biraz saygı duymasını öğrenin
    -lucy-
    Peki bundan sana ne? İnsanların eğlenmesi seni neden rahatsız ediyor? Bırak onca kişi keyif alsın. Sen istemiyorsan bakma. Ama bakana da mani olma. Dünya senin etrafında dönmüyor. Bu başlığı açtın eline ne geçti? Az ötede kudur gargara vel.
     mrsnl33
     Garavel,insanlar burayı daha eğlenceli hale getirmek için,düşünüp böyle şeyler yapmışlar.Hosuna gitmiyorsa katılmazsın,bu kadar basit.
      kafatamircisi
      Bugün birkaç troll yaptı arkadaş dikkat çekemedi, olmadı bilimsel bişeyler paylaşayım belki ilgi odağı olurum dedi, o da olmadı sonra kendi kendine dediki: Şuraya bi nifuck tohumları ekeyim bu sefer tutacak dedi) Lan olum eziksin ezik
       thetalentedmrripley
       Yomi'nin bi bildiği varmış Kaostan beslenmeyi, insanları tahrik ederek prim yapma zihniyetini bir türlü anlayamadım.
        torture
        Bu platformdaki insanların çoğu bu programları seviyor. Zaten eğlenmek için buradayız. Eğer hoşuna gitmiyorsa programlara katılma ve görmezden gel.
         tsukyomi
         Senin varlığın zırva Garavel. Biz s.çıyor muyuz ''Garavel'in zırvadan ibaret olması'' diye bir başlık? Trollken bile toleransla yaklaşıyoruz sana, suistimal ediyorsun. Senden ala zırva mı var allasen?
          --aliefe15_
          Doğru
           littlejohn
           bence garavel şu an bu başlığa dio giren herkesi kudurttuğunu düşünüp zevk sürüyor :D
            gizemlicikolat
            E bakma! Burası bilim-sanat platformu mu? Ne bekliyorsun yani anlamadım ki? Önerin nedir?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.