dio'daki Aptal, İğrenç, Vicdansız Mahluklar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   handeyakar07
   Şakasına diye normal başlıklarda cinayetvaraga adlı kullanıcıya (kendisini çok severim o da bilir) saçma sapan resimler domuzlar, kokarcalar atıyorsunuz da neden bu kadar hassas bir konuda bu iğrençliği yapıyorsunuz? Anonimsiniz diye içinizdeki pisliği böyle dışa vurmayın. Dio ekibinden ricam bu tür hassas başlıklara emoji atılmasını engellemeniz. Çünkü gerçekten saçmaladılar. İnsanlıktan nasibinizi almadınız. Bari biraz cesur olun be. Pislikler. Başlık Hande Çinkitaş ile ilgili olan başlık. Ve çok hassas bir konu.
    imailahorsilahh
    Cidden yaş sınırlaması falan olsun, bir filtre olsun herkes hesap açamasın istiyorum. hatırlıyorum da eskiden yani ban döneminden önce daha fazla insan olsun çoğalıp eğlenelim, paylaşalım, tartışalım, gülelim derdindeydik ama şuan o azınlıkta olduğumuz dönemleri özlüyorum. Muhabbet daha kaliteli ve verimliydi. Aksini iddia eden varsa buyursun gelsin tartışalım... O değil ban döneminden sonra ne insanlar gitti.... Üzücü. Cinayeti ben de seviyorum.
     thetalentedmrripley
     Engelleyemezsin ki. Cinayeti takıntı yaptılar ama hevestir geçer. Belli ki daha yeterince olgunlaşamamış tipler, cinayetvaraga ile sorunlarını açıkça konuşarak çözecek cesaretleri yok. Umursamamak, görmezden gelmek en etkili yöntem bence.
      lydia-bad-mood
      Kesinlikle katılıyorum konuşmayı beceremeyen aciz insanlar emoji atıp kaçıyor.Hassas konularda bile duyarsizca davranıyorlar. Malum gun öncesi eleştirileri, eğlenceli sohbetleri kaliteli insanları özledim...
       nickiharuto
       Bir çok konuda farklı düşünsekte cinayet adamdır dio için bir değerdir bence. Saçma emojiler atmak çocukluktur. Bırakın çocuklar oynasın. Milattan sonra en yaratıcı nick" cinayetvaraga"ödülünü bu başlıkta mi veriyorduk. 😉
        faruktekin
        dert edilecek şeyler değil. geçiniz.
         cinayetvaraga
         Ben bunlara hayatta takılmam. Çocuk parkı gibi olmuş burası zaten. Goygoylarını yapıyorlar kendilerince. Muhtemelen aralarında konuşup "puhahahha şuna bak" filan diyorlardır. AMA hassas konularda bokunu çıkarmaya başladılar ve bu durum inanılmaz can sıkıcı olmaya başladı. Elif bebeğe, Ayda bebeğe, ATATÜRK'e, daha nice hassas konulara bunu yaptınız. Birinizi yakalarsam fena s*kicem haberiniz olsun. Sorununuz varsa yazın bana özelden konuşalım gençler. Ama böyle çiğ numaralarla kendinizi avutmayın. Ayrıca dio ekibi her kimse, sizin yapacağınız işin ben ... neyse. Bir de bandan önceki arkadaşlar hepiniz insanın kralısınız. Seviliyorsunuz. Sonrasındakiler gücenmesin, onların içindekiler de kendini biliyor. Saygılar!
          benita
          Hepimiz kimlerin olduğunu biliyoruz aslında tahmin etmek zor değil, çok haklısınız ama dert etmeyin bence ona bile değmez hiçbiri
           sairsel
           Düzeyli içerikler ve aklı başında gerçek kişilere ihtiyaç var 😉 Öylece bir resmin bir ismin arkasına saklanıp ona savurayım bunu kavurayım denilirse kimse sizi ciddiye almaz!
            absurdizm
            İnsanlar akillanmaz her haltı dalgaya alırlar. Ayıp be!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.