dio'daki 'Among Us'lar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   Among us nedir: kimliğini belli etmeden oyunda ki herkesi gafil avlayıp açığını bulunca pıçaklayan karakter kim yaptı bunu diye sorunca yalan söyler kimliğini gizli tutmaya devam eder oynayanlar bilir. Farkettinizmi sizde günün belli zamanları hiç fark etmeden aniden geliyorlar başlıktan başlıyorlar diolara yanıtlara herkese diss çakıp geçiyorlar Bu başlığada geldiyseniz bi orta parmak ve diss alabilirmiyiz varlığınızı hissedelim)😀
    berat_albayrak_
    Ya nolur söyleyin kızmicaz garacel sensen söyle yaa
     moon-night
     anlamadım
      sezgy
      Her yerdesiniz karınca gibi, tek fark onların doğaya katkısı var. (Bu garavelin çay teklifini reddettim yha ondan bu tribi, saklanması.)
       lutfen-ama
       Among Us değildik ama biz de çok diocu bıçakladık,😎 disslerle değil de diolarla yaptık onlar da biber gazı niyetine diss atıyorlar, hay hay buyrun abanın diss butonuna. 😎
        kafatamircisi
        Geldiler şu anda buradalar aramızdalar
         sezgy
         herkes bütün yorumlara like atsın, diss sayısından fazla olalım KAZANALIMMMM (ben herkese like attım sıra sizde, savaş time)
          littlejohn
          yalnız among us da güzel oyundu be
           mrsnl33
           Arkadaşlar günahını almiyim ama,burda 6-7 farklı hesabı olan bi arkadaş var.Aleyhinde her yorum yapanida dissliyor maşallah.O olabilir mi acaba?
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.