dio'da Sürekli Karşı Cinsle İlgili Genelleme Yapan Tipler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   horny
   çağın ihtiyacı bu. dikkat çekmek için keskin olmak zorunluluğu hissediyor herkes. twitter'a girdiğinizde kalıplar belli. bir şeyi beğenimizi göstermek için söylediklerimiz belli. böyle sevgilim olsun 500 milyon borcum olsun gibi. ne kadar keskinsen o kadar konuşuluyorsun. her şey normal. birazcık üzücü.
    tsukyomi
    Kendi çevrelerine göre yargılayıp 'ben çok kadın/erkek tanıdım, ben insan sarrafıyım, ben şuyum' demek isterler. Senden olsa olsa bijuteri dükkanı olur kardeşim, aynı boş malzemenin farklı renklerini tanımışsın sadece. Bir kadın olarak konuşayım; buradan ve Twitter'dan çıktıktan sonra istemsiz olarak belden aşağımı kontrol ediyorum bugün de kamaşullahım çıktı mı acaba diye. Öyle şeyler yazıyorlar ve yazdıklarına o kadar inanıyorlar ki kadın çıkmama imkan yok. Aynı şey erkeklere de oluyordur muhtemelen. Herkes derin analizler kasıyor, herkes psikolog, herkes sosyolog bu mecralarda. Bugün genellemelere karşı 5. pıçak çekişim, gene çekerim. Sattığınız 5 liralık malzemelerin arasına altınları, elmasları karıştıramayacaksınız sevgili bijuteri dükkanları.
     redblack
     Her genellemenin karsisinda muhalefet olacagim. Özelin genele bağdaştırılmasından hoşlanmıyorum.
      cinayetvaraga
      Bezdik artık bu genellemelerden. o kadar itici olmaya başladı ki eleştirirken yoruluyorum. yapmayın bunu güzel kardeşlerim.
       dr.rock
       Hepsinin başına "genelleme olacak ama kusura bakmazsınız artık" mı yazsınlar. Gereksiz bir tepki. Genelleme değil o zaten, saptama. Başlığı açan sosyoloji profesörü sanki, başlık gelecek sizde altına farklılıkları ya da benzerilikleri döşeneceksiniz işte bu kadar basit. Başlıkla - yazarla kavga etmekten öteye gidemiyor muhabbet, bırakın bu işleri, yolunuza bakın.
        yusufusludur
        dio demek konuyu indirgemek olur bu tarz insanlar hakkında tartışmak veya çok düşünmekte zaman kaybı benim umrumda değil ben kendimden mesulüm
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.