dio'da Sürekli Cinsellikle Alakalı Olan İçerikler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pisilamest1
   Bence artık bunu kesmeliler.Bir şey dersem yobaz olacağım için bir şey diyemiyorum.Böyle bilgilendirici,eğlenceli şeyler olsa çok daha iyi olur.Sürekli cinsellik,seks bilmem ne.Artık bunaltıcı ve mide bulandırıcı oldu.
    rcon
    okuma, görme, yazma. zorla mı? ben seviyorum. eğleniyorum. ayrıca burası bu başlıklara inanılmaz uygun bir platform.
     busrawashere
     He heee en cok sen seks,cuk,meme,a*,g*t
      pisilamest1
      linç geliyor,hissediyorum :d
       me_out_bye
       Dio'da Sürekli Cinsellikle Alakalı Olan İçerikler Hakkında Cinsel Olduklarını Düşünüyorum. 🤔. Pek takılmıyom ama beni patlıcan atan embesiller vardı bağyanlara kızlara. Onlar kızdırıyor. - Konu neysede. Saygısız abazanlarda dolmasın yani, kalite düşmesin iyice. Özetle ana fikri bu. Bu yazının. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️
        busrawashere
        şahsen sahte seks hikayelerini okuyunca 60 yaşında arap sabunlu dul amca gibi hissediyorum
         littlejohn
         Bu tarz basliklar yasak degil diye biliyorum ki yasaklanacak bir sey de yok. He tabi hergun ayni ya da paralel basliklarin olmasi hos gorunmuyor ama napalim o da bir ihtiyac. Bu yuzden cok da takilmayalim derim
          monaiman
          Ben dalga için giriyorum aga fark etmez, ama az da bilim, sanat, edebiyat ya da günümüz ve kendimizle ilgili iç dökebileceğimiz başlıklar açılsa fena olmaz yani.
           tsukyomi
           Çare 4chan stili. Konular ayrılır, Entel Feridun hikayeleri isteyenler direkt o kısımla ilgilenir, ilgilenmeyenler de başlığı görmez. Cinsellikle alakalı olan içerikler tü kaka değildir, aksine mükemmel goygoy malzemeleri çıkar oradan da, sürekli aynı başlık, aynı muhabbet ve aramızda Afrika açlığı çekenlerin olması sıkıntı işte.
            eski_bi_tanidik
            Çük sendromu
             redblack
             Cinsellikten sonra ne dedin?
              bright-wizard
              cinsellikle ilgili merak edilen konular var demek ya da başkalarının neler yaptığını merak edip ona göre konu başlığı oluşturması vb vb. sonuçta cinsellik hayatın önemli bir yeri.
               meyvesebze
               Kadinsizliktan gece gunduz elini kremliyenler, burda 7/24, en cok bnde seks cuk meme a* g*t var dio.Vizyonsuz vizyonsuz Hee heee en cok siz yiyisionuz Ooooouuu erkekkkkkk
                dr.rock
                Bence “sürekli cinsellikle ilgili başlık açılıyor” duyarını bitirin. Gtnüzden istatistik uydurmayın. Bakın bakalım % kaçı cinsellik ile ilgili. Geyik olmayanları düşseniz %10-15. E o kadar da hayatınızda yoksa bi başlık açın “ben neden cinsellik denince nöbet geçiriyorum” diye.
                 _kimbusla
                 Bıktık artık diyorum. Bu konunun sürekli açılması bir süre sonra bayıyor. Baydı da.
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.