dio'da Sürekli Cinsellikle Alakalı Olan İçerikler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pisilamest1
   Bence artık bunu kesmeliler.Bir şey dersem yobaz olacağım için bir şey diyemiyorum.Böyle bilgilendirici,eğlenceli şeyler olsa çok daha iyi olur.Sürekli cinsellik,seks bilmem ne.Artık bunaltıcı ve mide bulandırıcı oldu.
    busrawashere
    He heee en cok sen seks,cuk,meme,a*,g*t
     meyvesebze
     Kadinsizliktan gece gunduz elini kremliyenler, burda 7/24, en cok bnde seks cuk meme a* g*t var dio.Vizyonsuz vizyonsuz Hee heee en cok siz yiyisionuz Ooooouuu erkekkkkkk
      tsukyomi
      Çare 4chan stili. Konular ayrılır, Entel Feridun hikayeleri isteyenler direkt o kısımla ilgilenir, ilgilenmeyenler de başlığı görmez. Cinsellikle alakalı olan içerikler tü kaka değildir, aksine mükemmel goygoy malzemeleri çıkar oradan da, sürekli aynı başlık, aynı muhabbet ve aramızda Afrika açlığı çekenlerin olması sıkıntı işte.
       busrawashere
       şahsen sahte seks hikayelerini okuyunca 60 yaşında arap sabunlu dul amca gibi hissediyorum
        bright-wizard
        cinsellikle ilgili merak edilen konular var demek ya da başkalarının neler yaptığını merak edip ona göre konu başlığı oluşturması vb vb. sonuçta cinsellik hayatın önemli bir yeri.
         rcon
         okuma, görme, yazma. zorla mı? ben seviyorum. eğleniyorum. ayrıca burası bu başlıklara inanılmaz uygun bir platform.
          dr.rock
          Bence “sürekli cinsellikle ilgili başlık açılıyor” duyarını bitirin. Gtnüzden istatistik uydurmayın. Bakın bakalım % kaçı cinsellik ile ilgili. Geyik olmayanları düşseniz %10-15. E o kadar da hayatınızda yoksa bi başlık açın “ben neden cinsellik denince nöbet geçiriyorum” diye.
           monaiman
           Ben dalga için giriyorum fark etmez ama az da bilim, sanat, edebiyat ya da günümüz ve kendimizle ilgili iç dökebileceğimiz başlıklar açılsa fena olmaz yani.
            me_out_bye
            Dio'da Sürekli Cinsellikle Alakalı Olan İçerikler Hakkında Cinsel Olduklarını Düşünüyorum. 🤔. Pek takılmıyom ama beni patlıcan atan embesiller vardı bağyanlara kızlara. Onlar kızdırıyor. - Konu neysede. Saygısız abazanlarda dolmasın yani, kalite düşmesin iyice. Özetle ana fikri bu. Bu yazının. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️
             pisilamest1
             linç geliyor,hissediyorum :d
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.