dio'da Sohbet Arkadaşı Bulmaca
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   tariknarli
   1) İlgi Alanları 2) Karşısındaki kişiden beklentisi 3) Cinsiyet veya cinsel kimlik konusunda kriteri varsa o Ömrümüzün uzunluğu hakkında hiçbir fikrimizin olmadığı bugünlerde eğer öleceksek yalnız ölmemek adına.
    thetalentedmrripley
    Vay be çocukluğumun 0 900'lü hatları geldi aklıma :)) Baya reklamı dönerdi televizyonda. Geneli erotik içerikli olsa da masal dinleme, dert dinleme vb hatlar da vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bu arada güzel başlık; herkes hasret kaldı gülmeye, eğlenmeye, muhabbete.
     a.l.p.o.l.l.o.n
     CaNı SıKıLaNLaRıN DİKKATİNE ! *12 am - 2 pm kadar online takılıyorum *istediğin konuyu aç illa bi'yerden biliyorumdur *Dertleşebiliriz,içini rahatça dökebilirsin *Kafa yapmak isteyen buyursun...:D *Konuştuğuna pişman olmassın ;) Ne reklamımı yaptım yalnız :)))
      buse01
      1)Çok takılmam her şey olabilir 2)Ben bir şey yazınca on saat sonra cvp vermesin 3)farketmez ama erkek olsa daha iyi gibi yanlış anlamayın lütfenn
       dr-zet
       Biraz ses açın.
        imailahorsilah
        Kaşarlık yapıp yavşamayacak olan her Allahın kulu yazabilir. No problemo, Buyursunlar.
         bu-ne-simdi
         Saçmalamayın yeter. Normal insan gibi konuşacaksanız yazın. Amacınız başkaysa ifşa ederim şimdiden söyleyeyim. Sonra yaptığınızla kalırsınız. Geç cevap verebilirim çok ta şey etmeyin.
          meyvesebze
          Herkes birbirine yazsin iste :)
           miss_depressive
           Sıkıldım ben biraz düz insan olan yazsın dertleşir, dedikodu yaparız ne bilm konuşuruz işte
            rocknrollbabe
            Karşimm düşüyor mu böyle..
             zimbo
             Meraba. adımı öğrenmek isteyen mesaj atabilir. onun dışında çok iyi yemek yerim. tuvalete giderim. çay sigara yapmaya bayılırım. erkeğim.araba kullanamam. kadınlardan hoşlanırım. çay içerim. yemek yedikten sonra tekrar sigara içerim. dümdüz erkeğim. kadınlara ilgi duyarım. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.