dio'da Rahatça Eleştirin Buyrun
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cinayetvaraga
   Bir arkadaşımız başlık açmış ama ne hedef belli ne amaç belli. Gelin daha berrak olalım hem eleştirelim, hem eleştirilelim. Ama düzgünce yapalım ki ağzımızın tadı kaçmasın. Varsa görüşünüz alalım. varsa hakkınızda söyleyeceklerimizi duymak isteyen buyursun ben de varım desin. sohbetimizi yapalım. Ben hep burdayım arladaşlar. görüşlerinizi alalım.
    mevsimlerdensnbahar61
    Yani insanların fikirleri uyuşmaya bilir hayata farklı pençelerden bakabilirler tartışada bilirler ama sonsuz öfke burası için fazla ciddi, bir fikir de farklı düşünülse karşı tarafa saldırmak yerine fikrini beyan edersin ama başka bir konuda bağdaşırsın yani benim genel olarak öyle eleştiri yapacağım bir durum yok bence buranın genel sorunu bu yoksa herkes kendince iyi
     benita
     15 yaş grubu; anlıyorum hormonlarınız halay çekiyor, anlıyorum dünya etrafınızda dönüyor sanıyorsunuz ama öyle değil. Yaşadığınız ilişkiler aşırı laçka ve bunu normal görmeniz büyük bir problem. “Ağaç yaş iken eğilir” sözünü bazı büyükleriniz kale almayıp sizi poh pohlamaya devam edecek ve siz böyle devam ederseniz ilerde evliyken de aldatmakta bir problem görmezsiniz. En güzel yaşlarınızda gündeminiz sigara, aşk, aldatmadan ibaret. Bir gün bile birinizin bir kitaptan bahsettiğini görmedim. Kendinizi geliştirin, dil öğrenin, okuyun, sağlıklı beslenin. Bundan 10 yıl sonra bu yaptıklarınızdan pişman olmayın. Aksini düşünen gelsin konuşalım, sataşmayacağım söz :)
      utumasasiilekayanaddam
      İbo'nun cebine koyayım. Diyeceklerim bu kadar
       meyvesebze
       Acelem yoookkk hedefim sensin... 😁 Hedef gorunce dilime dolandi
        dr.rock
        Dio’cular yazılanları kişiliklerinin üzerine almasın. Yüz yüze iletişim değil bu. Orada yazdığı mesaja verilen cevap. Kavga edilir mi edilir tabi ama kinlenmek yerine öğrenmek yanda antitez üretmek gibi şekillenirse daha zengin olur muhabbet. Hele, burada yazılan bir mesaja sinirlenmek çok sıkıntı, çok gereksiz. Protesto olayı acayip hoşuma gidiyor mesela. Grup oluşuyor bir dio cu protesto ediliyor, gayet demokratik. (Bkz = ben ve meyve sepeti) Belli ki cinsellik satıyor, ama %20 nin üstüne çıkmamalı. Az biraz edebiyat-felsefe-müzik-siyaset gibi başlıklara asılalım, rengarenk olsun ortalık. Bunun dışında Kervan yolda düzülür zaten
         nobodyy1
         valla benim söyliceklerimi benita ve imaho söylemiş. Başka bişey de yok. ben kişinin diolarına, söylediklerine bakarım, beğenmezsem yanıtların dibine kadar yürürüm. Açık sözlüyüm biraz. zaten burası bunun için değil mi? bi kaç kişiyle sataşmamız oldu, arkadaşlar bilir kendilerini 😁. Bana da söylicekleri olan birileri varsa gelsinler buyursunlar yazsınlar efenim, buralardayııım.. :)
          imailahorsilahh
          Farklı görüşler, fikirler olmayacaksa şayet burada olmamızın mantığı ne?? Siyasi, ahlaki, toplumsal meseleler bir yana dursun, fikrimizi en basit şekilde beyan ettiğimiz başlıklarda bile linç yiyoruz kimi zaman. Hatta bir gruplaşma ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Çoğu zaman herkes kendi fikrine tabii olmanızı istiyor, aksi olunca da hurraaa üzerinize geliyor. Böyle kişilerin kendi savundukları hariç hiçbir fikire saygı duyduğunu düşünmüyorum. Benim içini tek doğruyu barındıran meseleler sabittir. Misal geçen gün senin paylaştığın Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafı dünyanın en gerçek ve bed paylaşıma kapalı diosuydu. kadına/insana/hayvana şiddet olaylarına yazılması gereken yorumlar sabittir mesela. Bu tür meseleler hariç kalkıp da birbirimize bilenmemiz bana saçma geliyor. Ne konuşalım?? Nobel fizik ödülüne gösterilmesi gereken adayları mı? Bence hepimizin amacı biraz eğlenmek olmalı aksi olunca insanın canı sıkılıyor. Herkesin fikri kendini bağlar, biraz saygıyla herşey çözülür. Agresyonu minimumda tutmakta fayda var.
           handeyakar07
           Eleştiriyorum. Kimse beni sevmiyor galiba. Hiç hatrımız yokmuş.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.