dio'da Kendisini Feminist Zanneden ve Erkekleri Sürekli Linç Etme Girişiminde Bulunan Bir Güruh Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   utumasasiilekayanadam
   Ben artık bunlara bir şey demiyorum. Haaa huuuu diyerek bertaraf ediyorum.
    me_out_bye
    Tokalaştıklarında birbirlerine kendilerinden vermişler ooooaaaa ilginç 🤔🧐. Erkeğe açık renk inftikal etmiş. Kadına koyuluk. Yani birbirlerinden bir şeyler öğrenmişler yarar sağlamışlar. Birleşince 🙆🏻‍♂️. Belkide bizde sıkıntı budur. 25 30 a kadar abaza bekar gezildiği için. İnsanlar m4l oluyor olabilir. 🤔 Çok pis bir tespit yaptım şu an. Rövelayşın şart. Biz olmasak elbet olacak. Harcanan son kuşaklar bizde olsak elinde sonunda yenileceksin ihtiyar! Kabul et! Pes et! Gençleri rahat bırakınız.
     ozanesi
     Başlık açanın alnından öpmek gerek. Biz de kadınlar ölsün demiyoruz ama hak savunuculuğunun da bir adabı vardır hocam. Bilmeden sallamak çok manasız oluyor. Azıcık okusanız, bilgilenseniz de buradan sallasanız diyeceğim ama..
      sozdedegilgozde
      Esasında benim savunduğum feminist görüş erkeklikle eşitliği savunmaz. Erkek egemen toplumun yok olmasını savunur. Çünkü bu tek bir erkeğe yüklenemeyecek kadar toplumsal bir sorundur, sosyolojik bir temeli vardır. Bu sebeple idam, hapis çözüm değildir. Çözüm sistemin yok edilmesinde saklıdır.
       oguz-marifet
       Bu kadar uzun başlık açmayın okumuyoz
        oguz-marifet
        Boş boş başlık açmayın aw
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.