290
19.6.2020
dio'da Kaliteli Başlıklara Hasret Kalmak
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sucveceza
   Burası, uzun zamandır kalitesiz başlıklardan geçilmiyor. Dio'ya ne zaman girsem yazılabilecek tek tük başlık olduğunu görüyorum. Tweet atarcasına açılan başlıklardan siz de rahatsız oluyor musunuz? Not: Ruh hâlim ektedir.
    coronavirus
    Kalite anlayışın nedir tam olarak? Bilim içeriği giriyorsun iki kişi yorum yapıyor, felsefik bir tartışma başlatmak istiyorsun kimse yorum yapmıyor... 'Karşı cinste sizi ıslatan özellik' diyorsun milyonlar tek yürek başlığa akıyor... Şikayet etme başlık aç konuşalım, tartışalım, fikir alışverişinde bulunalım. Bunun yanında geyik de yapalım. (Burada küfür vardı.)
     ulanayca
     çok haklı bi isyan. açılan başlıklara fikir beyan etmekten çekinen, utanıp sıkılan apolitik bi kesim mevcut :)
      ulrich
      Virus gibi sardilar , sabah aksam tiktok ve karsi cins konusuyoruz , ufkumuz fena genisledi . Haklisin cok.
       nickiharuto
       Tarafını seç. başlığı gibi burası. bu sayede tarafımızda olanları görüyoruz. Biz eğlence düşmanı değiliz. Eğlence adı altında saçmalıkları sevmiyoruz. Anlatılmak istenen bu.
        kezuptrlan
        "BAZI" kalite arayanların sadece lafta kaldığını düşünüyorum kendilerinde pek bi şey göremiyoruz
         arslanbey
         burada AĞLAMAK dışında bir şey yapan arkadaşlar var mı? Varsa bana DM atıp söyleyebilirsiniz. Niyet ağlamaksa DEVAM edin. Çözüm ÜRETMEK yerine ağlayan insanlar görüyorum.
          nobodyy1
          Deme deme kanımız kurudu beklemekten. Biri gelir de burayı eskisi yapacak diye her gün giriyorum bi göz atıyorum, ama nafile...
           ulrich
           Kalite den soz eden bir basliga bu kadar saldiri .. ilginc baslik hakli demek
            cinayetvaraga
            Sevgili dio editörleri ve adminleei bu meseleye el atmazsa burası ciddi bir kurumaua gidecek gibi. Hamamböceği gibi olmaz zamanda türeyen serseri, zibidi, trol, abazan, sevimsiz, korkak adamlar türedi buralarda. El atın artık lütfen. Başlık konusunu geçtim artık bir algoritma ile muhataplık seviyemizi ayarlayın be kardeşim.
             eski_bi_tanidik
             Yaw abi aklina gelen her şeye başlık aciyolar ve hepsi 2 3 diyalog tamamen gereksiz ve yer kaplıyor buna bir dur deyin ✋🚫 ... Slogan gibi oldu dbndnss
              meyvesebze
              Yani basliktan önce; Saygili,eglenceli,bilgili insanlarla konusmaya hasret kaldik.Kimse kimseye muhalefet olmuodu.Zitlasmiodu yada terslemiodu.Suan anlamsiz bi terslik var.Bazi hesaplar belirli hesaplara yuruo surekli.Yani biktirma politikasi midir? Basliklar hakikaten akiodu,ama yazanlar yaratici guzel yazdiklari icin akiodu Arada 1 2 baslik vasat kalirdi.Simdi 1 2 baslik guzel diebilioruz Platformu kullanan insanlara bu kadar dislanmis davranmaya devam edilirse,hatalar kabul edilip,talepler dinlenmezse burasi simdikinden de vasat hale donusur
               damarcibasi
               Kalite paçalarımızdan akıyor. Vıcık vıcık.
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.