dio’da Hem Gıcık Olduğunuz Hem de İçten İçe Sevdiğiniz Kullanıcılar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   djsinemovic
   En sevdiğimizi konuştuk, en nefret ettiğimizi konuştuk. Biraz da bunu konuşalım. Vardır bence herkesin bu ikilemde kaldığı birileri
    thetalentedmrripley
    Şu an bana her iki duyguyu birden yaşatan çok az insan vardır. Fakat eskiden gıcık olduğum ama zamanla hoşlanmaya başladığım çok kişi var. Mesela utumasasiilekayanadam. Hala da tam alışamadım bu adama, arada gıcık olduğum doğrudur; çünkü ne zaman ciddi ne zaman değil anlayamıyorum. Ama her haltı tiye alışı, bu sefer ciddi ciddi duyar kasıyor dediğimde bile benimle dalga geçiyor oluşu hoşuma gidiyor. Ya da monaiman.. Atarlı ergen diyordum ilk zamanlar. Aradan zaman geçti, müptelası oldum mikrobun. Şimdi kuzucuk diye saçını okşayasım geliyor, büyüyüp de küçülmüş, resmen ailemizin akıl küpü. Ne bileyim me_out_bye var, bizim ibo işte. Bi zamanlar hakkaten gıcık oluyordum yalan yok, arada halen la havle çektirdiği oluyor doğrusu. Ama seviyorum da keratayı, naif bi çocuk, belli ki kalbi çok temiz. Bence öyle. cinayetvaraga'yı eskiden tanıyorum. o yüzden şu anki hırçın tavırları bir çoğunuzu gıcık etse de beni pek irite etmiyor. Ama eskiden tanıyor olmasam, adamın içini bilmiyor olsam beni baya ikilemde bırakırdı. Kimi zaman adam haklı der, kimi zaman içindeki şefkati ve mantıklı tavırlarını takdir eder; ama kimi zaman da ağzına acı biber süresim gelirdi. Dediğim gibi içini bildiğim için ettiği küfüler, attığı fırçalar rahatsız etmiyor beni, seviyorum bu herifi de. Bak fuckerfukara ve dr.rock sanırım bu başlığa uygun kişiler. Bi oluyor adamları takdir ediyorum alkışlıyorum, bi oluyor ağızlarına kürekle vurmak istiyorum. Bu ikisi beni fena arada bırakıyor. Bir de profillerinize kendi fotoğraflarınızı koymaya başladınız. Tam böyle gıcık olacağım kiii.... o ancağuzda fotoğrafınızı görüyorum. Lan bu minnoşmuş, yok bu tatlışmış, aman bu çocukmuş, vay bu güzelmiş, oo bu karizmaymış deyip yumuşuyorum hemen :)) Diğer sevdiklerimi de yazmaya kalksam bitmeyecek; ama onlar biliyor zaten kendini, yeri geldikçe güzelleme yapıyoruz :)
     me_out_bye
     Abdurrahman Dilipak Ebubekir sıddık Fikri şenova Arkanın oğlu zargan.
      dr.rock
      🤣🤣🤣
       benita
       Veletler hariç gerisini seviyorum
        uzgunsaripapatya_
        Len sümeyra bazen çok gıcık ediyon beni ama çoh seviyom la seni 😅😅
         gregory_
         Seviyorum ben herkesi, güzel insanlar, hepimizin derdi oyalanmak işte. Yalnız _suveyda_ diye bir arkadaş var değişik bir tip biraz ,aşırı güzel yazıyor yahu saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum hocama tekrar.
          cinayetvaraga
          Çoğunuzu sevmiyorum, tiksiniyorum. Beni de sevmeyebilirsiniz, hatta sevmeyin. Az ve öz çok güzel insan var burada. Onlar yeter bana.
           mevsimlerdensnbahar61
           Yok ama bazı insanlar var yorumlarını itinayla okuduğum fikir sahibi olanlar onları okumak güzel
            lellu
            Ben hepinize gıcık oluyorum 🤦‍♀️😊
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.