dio'da Bilgi İçerikli Başlıkların Tutmaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   avlananavci
   Neden böyle oluyor ¿
    -lucy-
    İnsanlar buraya eğlenmeye geliyor genelde, ondandır. Tabii ki her şey olması gerekiyor platformda ama genelde bu şekilde. Yoksa ben seviyorum onları okumayı, ss alıyorum hatta. Ama kitle belli, olanlar belli. Zaten kimse yeni bilgi öğrenmek istemiyor. İsteyenin çenesini kapatıyorlar. Özete de gerek yok bence. Okumak istemiyorsan geç. Doldurma yeri.
     tsukyomi
     Açıkçası bu başlıkların müptelasıyım, açmak istediğim tonla başlık var ama maalesef, kitle belli. Bu bilgilerin üzerine bilgi eklemek, keyifle tartışmak varken özet isteyip serin bilgi kardeş demek de ne bileyim. Yani burası okuma üzerine kurulu bir platform, ne bekliyorsunuz arkadaşlar Allah aşkına yav, sadece evet hayır mı desinler, anket yeri mi burası? Bu milletin başına ne geldiyse tembellikten gelmiştir, diyeceklerim bu kadar.
      thetalentedmrripley
      Çünkü bilgi yorumlanacak bir şey değildir. Okursun geçersin. Nihayetinde anlarsın ya da anlamazsın, işine yarar ya da yaramaz her neyse ama tartışmazsın eğer ki kaynağı belirsiz mabadından uydurulan çör çöp bir bilgi değilse. Sadece bildiğin bir bilgiyse belki eksik kalan bir kaç noktayı tamamlarsın o kadar. Bilgi sunan başlıklara ne yazacaksın ki? - Ben bunu zaten biliyordum - Vaaaay süper bilgi - Oha aydınlandım resmen - 👏💯💙💚💛⭐🤯 - Bla bla bla O yüzden tutmuyor demek yanlış. Çok sıkıcı bir paylaşım değilse çoğu kişi okuyor ama tepki vermiyordur. Okunuyor olması da paylaşımın amacına ulaştığını gösterir. Ama like için bilgi satmaya gelenlerin beklentisini de karşılamayalım bir zahmet.
       kafatamircisi
       Sex başlığı açılınca mezardan çıkıp geliyorlar awq😂😂
        imcherry_
        dio demişken yakında kapanır burası
         disi.ejderya
         Cok uzun tutuluyor yazılar... ozet gec aq
          dikistutmaz_sabri
          bilgi içeren başlığa rastlamadım hep çulsuzluk hep sefillik başlıkları var bide abazalık başlıkları.burdaki lümpen insanlardan neyin bilgisi beklenir zaten?
           avci-kiz
           Ben de neden bilgi içerikli başlık yok diorum,neden tutmauyolar ki
            littlejohn
            Arz talep meselesi burdaki insanlar o tarz basliklar sevmiyor sanirim
             absurdizm
             burada olanlar ya biliyor yada bilmek istemiyor. ama benim hoşuma gidiyor onlar
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.