dio'da Aslan Kesilenler ve Erkekler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   agac-ceviz
   Merhaba canlarım.. Son günlerde dioda erkeklerin akıllarının sadece hakarete ve yapraklarına çalıştıklarını gördüm.. Genelleme yapamam sağlam iyi olan dostlarım var 3 4 kişi dışında Gerçek hayatımızda da böyle değil mi... Erkekler istediklerini alamayinca hakarete aşağılamaya baslamiyorlarmi.. Tecavuzculerin bile tahrik oldum lafiyla salındığı ülkeyiz biz.. Zavallı kızlarımızın bebelerimizin transların tecavüze uğradığı ama bunu yapanın alkışlandığı bir ülkede maalesef yasamak zor.. Neyse burda da böyleleri var.. Biri çıkıyor bir kadına taciz dolu sözler söylüyor diğeri aman kibar olun küfür etmeyin diyor. Diğeri kilolu olduğumuz için aşağılıyor küfür edince daha da hadsizlesiyor. Neden böyle olduk biz kadınları çileden cikaran bu erkeklere ne yapmalı bilmiyorum. Biryerlerde iyi insanlae var ama biliyorum.
    eliymalik
    erkek düşmanısınız galiba küfür eden erkekleri tecavüzcülerle bir tutmak hangi aklın ürünü?? küfür ediyorsa engelle yoluna devam et. ben bana küfür eden kızlar için hiçbir şey demiyorum. sadece engelliyorum. mal mıyım ben? biz kadınları çileden çıkaran erkeklere ne yapmalı demiş bir de. uzak durabilirsin mesela? ya da engelleyebilirsin?
     bright-wizard
     >>>>>>>> İyi insan 🙂
      littlejohn
      En az 1 haftadir dio girmiyorum konu disiyim 😅
       me_out_bye
       Ben fırtına olur eserim. Aslan kesilmem. Hakkında ya yeni bio girdim. Bio 'ma bakın.
        maskoff
        artık sosyal medyada herkes öyle maalesef. buna önlem almak neredeyse imkansız. hadsizlik yapanı engelleyin.
         sairsel
         Ah benim dalları yüreği kadar narin cevizim, gönül isterdi ki her şey çok güzel olsun insanlar hep iyi olsun ama biz ne yaparsak yapalım bazılarının hamuru kötülükle yoğrulmuş maalesef! Kim bilir belki de iyilerin değeri anlaşılsın diye vardır bu kötüler ve kötülükler! Çok üzülerek ve özür dileyerek söylüyorum bunlara en avam tabirle "aynısını senin anana, bacına, karına veya kızına yapsalar ne yaparsın?" denilirse ancak o küçücük beyinleri biraz olsun anlayabiliyor. Bu empati ve insanlık yoksunu varlıklarla ne kadar mücadele edersek edelim yine uslanmıyorlar çünkü başımızda bunlara sağlam cezalar kesecek irade yok maalesef!
          atakancavdar
          Ben anladım beyler aldatılmış boşverin salın gitsin kendi kendine sallasın
           atakancavdar
           Aldatıldın galiba erkeklere saymaya başlamışsın
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.