25
19.8.2020
dio'da Aktif Kaç Kullanıcı Var Sorunsalı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   utumasasiilekayanadam
   Şöyle bir gözlemledim ve gözlemlediğim kadarı ile 15 bilemedin 20 aktif kullanıcı var. Onca kişiyi boşu boşuna banladınız.
   0
    benita
    O güzel insanlar banlanıp gittiler..
     meyvesebze
     Yine banlanicaz Sessiz olun az 😁😁😁 Su kahveci bi cocuk vardi.Cok orjinal yaziodu.Bide drzet.Hele depresif baymayanbayan Hatirlayinca icimi bi huzun kaplio Banlananlari geri davet etseniz.Okadar mobil uygulama yapmissiniz.Bizim ekip canlandiririz buralari.Vala söz.Dio sözü
      ashihna
      Esenlikler değerli kullanıcılar. Ben çok çok yeniyim fakat pek de aktif değilim sanırım. Sizi her yerde görüyorum. Bir selam versem iyi olur diye düşündüm.
       thewoman
       birçok sorundan sadece biri
        lellu
        Banlanmayan gidiyor zaten 😏
         me_out_bye
         Tahmini 5 yetişkin 8 genç bir iki küçük bir tanede gerizekalı. 10 13 kişi toplam. Maks 15 en fazla ! Bunlardan sadece 6sı aktif bakıyordur. Gerisi palavra isimler. -- Konuya gelen yorum sayısından anlaşılıyor hafif. Eskiden bir konu açıldı mı ne yorum gelirdi ! Banlanmadan önce insanlar... -- Kalite düştükçe de insanlar halen ayrılıyor. Gözle görülür bir göç söz konusu 😅🤷🏻‍♂️.
          daisyyy
          Bende merak ediyorum bazen bunu. Özellikle yemek yaparken geliyor aklıma. Toplam kaç kişi var. Kaç kişi aktif. Eskiden yeniler daha çabuk göze çarpıyordu. Artık Kim kim belli olmuyor. Bizde de bağımlılık yaptı bırakamıyoruz.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.