25
19.8.2020
dio'da Aktif Kaç Kullanıcı Var Sorunsalı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   utumasasiilekayanadam
   Şöyle bir gözlemledim ve gözlemlediğim kadarı ile 15 bilemedin 20 aktif kullanıcı var. Onca kişiyi boşu boşuna banladınız.
   0
    daisyyy
    Bende merak ediyorum bazen bunu. Özellikle yemek yaparken geliyor aklıma. Toplam kaç kişi var. Kaç kişi aktif. Eskiden yeniler daha çabuk göze çarpıyordu. Artık Kim kim belli olmuyor. Bizde de bağımlılık yaptı bırakamıyoruz.
     me_out_bye
     Tahmini 5 yetişkin 8 genç bir iki küçük bir tanede gerizekalı. 10 13 kişi toplam. Maks 15 en fazla ! Bunlardan sadece 6sı aktif bakıyordur. Gerisi palavra isimler. -- Konuya gelen yorum sayısından anlaşılıyor hafif. Eskiden bir konu açıldı mı ne yorum gelirdi ! Banlanmadan önce insanlar... -- Kalite düştükçe de insanlar halen ayrılıyor. Gözle görülür bir göç söz konusu 😅🤷🏻‍♂️.
      benita
      O güzel insanlar banlanıp gittiler..
       lellu
       Banlanmayan gidiyor zaten 😏
        thewoman
        birçok sorundan sadece biri
         ashihna
         Esenlikler değerli kullanıcılar. Ben çok çok yeniyim fakat pek de aktif değilim sanırım. Sizi her yerde görüyorum. Bir selam versem iyi olur diye düşündüm.
          meyvesebze
          Yine banlanicaz Sessiz olun az 😁😁😁 Su kahveci bi cocuk vardi.Cok orjinal yaziodu.Bide drzet.Hele depresif baymayanbayan Hatirlayinca icimi bi huzun kaplio Banlananlari geri davet etseniz.Okadar mobil uygulama yapmissiniz.Bizim ekip canlandiririz buralari.Vala söz.Dio sözü
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.