dio'da 1. Ayım ve Başlığım Şöyle...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Başladığınız andaki başlık, yorum, düşünce ve ruh hâlinizle bu günü karşılaştırın bakalım... İlk başlığım " yerde kaldığını düşündüğünüz 'ah' lar" mış. 1. Ayın sonunda "yerdeki 'oh' lar" kıvamında bir " seks tavsiyeleri" açmışım. Başlarda nezaket, imlâ, argo kullanmama adına aldığım övgü dolu mesajlar da yerini karşıt görüşlülerin sataşmalarına bırakmış. Üzgünüm inceliğe saygı ve özlem duyan dio'cular. Beni değiştiren burası falan da değil ben zaten böyleyim. Yani goygoy da yaparım, argo da kullanırım, ergenleşedebilirim. Allah kötü niyet ve cehalet vermesin diyelim.
    _gizem_
    kaçıncı ayım olduğunu unuttum 😐🤭
     thetalentedmrripley
     Dioda gitmeli gelmeli 13. ayımdaymışım. İlk dioma baktım da buraya goygoya gelmişim, hala da değişmemiş. Ha yeri gelmiş ciddi konular konuşmuşuz, yeri gelmiş seksten konuşmuşuz, zaman zaman güzel şiirler paylaşmışız orası ayrı. Ama nihayetinde goygoy forever.
      karolunita
      Ben 8 ay flndırburadayım galiba 9 da olabilir
       dikistutmaz_sabri
       dio da ben baktım 20 gündür falan varım geldiğim gün monayla tanıştım sadece onu sevdim burda.aynı sınıf kişileriz diye.o herkesten farklı çünkü sitenin nüfus yoğunluğunu çulsuzlar oluşturuyor.bunu gördüm seçmece sanki toplamışlar bukadar çok fakiri buraya.sefillik başlıklarından sıkılırsam burda zaman harcamaya gerek görmüyorum.mona kısa bir süre ara verdi zaten işlerinden dolayı,o yüzden şuan karar aşamasındayım fakirler bayıyor baya.senin bilgi içerikli başlıklar da olmasa bu sefillik çekilmez sofia
        muzlu-pasta
        Valla 6 Haziranda 1.yılım olcak 11,5 ay falan oldu tabi 1,5 ay kadar ara verdigim bir dönem oldu ondan 10 ay diyebiliriz Lady Sofia'nın başlıkları da çoksel zpsayende elit oluyoruz sana izledigim diziden dolayı çok Ana Maria Sofia demek istiyorum sjdjsjdj
         berat_redflag
         Ben 6 aydır kullanıcıyım ve geçen sene hazirandan beri de burdalara dolanıyorum, nice biraylara sofya
          tsukyomi
          Aw lümpenleri yerinde edilen küfrün, argonun rahatlattığından habersiz tabi. Herkes diline geleni söylüyor ama akılları yok fikirleri var. Başlardan beri aynıyım, son zamanlarda goygoyumu kaybetsem de. İncelik arayanlar yallah ütopyalarına, burada gerçek hayat var. Gerçek hayatın içinde kavga da var, hüzün de var, seks de var, goygoy da var, ciddiyet de var. Bunu reddedip herkesten Trojan magnum kondomları gibi aşırı incelik bekliyorsanız bir zahmet psikiyatri bölümünde de biraz sıra bekleyin, gerçek hayatta üzecekler sizi.
           patiklipengui
           Kimse kimseyi yargılama vasfına sahip değil zaten. Bu biraz görünüşüne bakıp insanın düşüncelerini yargılamak gibi oluyor. Takılsın herkes istediği gibi ya. Kime ne zararı var ki?
            lovewkoko
            seni okumak büyük keyif sofia.
             myheartofstereo
             24 kasında gelmişim yarım 6. ayım olacak... lgs yolumda birlikte yürüdüm burayla (ööf anladınız siz :) )
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.