dio'cuların Kendini Ait Hissetmediği Yerler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Öncelikle ait hissetmediklerinizi aşağıdaki listeden eleyin⬇️ (Ben eledim ailem gitti ilk başta😁) "Yük olur muyum?" diye düşündüğünüz yere ait değilsiniz. Çünkü; aidiyet size yüklük hissi vermez. Bir yere ait olmadığını nasıl anlarsın?... Sürekli kendinizi kısıtlamak zorunda olduğunuz yere ait değilsiniz. Çünkü aidiyet sıkışmışlık hissi vermez. Anlatamadığınız yere ait değilsiniz. Çünkü aidiyet, sizi konuşmaktan aciz kılan bir alan değildir. Anlaşılmadığınız yere ait değilsiniz. Çünkü aidiyet, dinleme ve anlama çabası gerektirir. Velhasıl kendinizi kendiniz gibi hissetmediğiniz hiçbir yere ait değilsiniz. Çünkü aidiyet, sizi kendinizden ayırmaya çalışmaz. Olduğunuz hali değiştirmeye çalışan bir yere de aidiyet hissedemezsiniz.
    yabadabadu
    cafeler. nefret ediyorum
     _gizem_
     Bence ben bu şehire ait değilim...
      sairsel
      Siz bir yeri severseniz orası dünyanın en güzel yeridir, siz bir yeri sevmezseniz orası dünyanın en güzel yeri değildir! Vizontele
       asit
       'sen de gel oğlum sıkılmazsın eğleniriz yabancı yok' denilerek çağırıldığım ve aptal saptal insanlarla karşılaştığım ortamlar.. İnme inmiş Ali Rıza Bey gibi takılıyorum..
        mevsimlerdensnbahar61
        Ait nasıl hissedilir bi onu bilsem aitsizliği ayırt edebilirim sanırım
         fairytale-
         Ailem beni istemiyor Kaynanam bana sart koşuyor Asosyal oldugum icin dışarı çıkamıyorum Evde kalınca duvarlar üstüme geliyor Sanirim ben bu dünyaya ait değilim.
          imcherry_
          dünya
           noodle_derler
           Bu beden benim değil bence
            -_cilekcocukk_-
            Kendi evim ve çevrem
             monaiman
             Ankara :(
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.