Dio’cuların En Sevdiği Aksesuar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Küpe, bileklik, kolye, saat derken yaz aylarında çeşit çeşit, renk renk halhallarla birlikte birçok aksesuar kullanıyoruz. Peki senin en sevdiğin aksesuarın ne? Ben küpelerim olmadan sokağa çıkmam mesela.
    okadin
    Saat, bileklik ve evlilik yüzüğü. Kolyeler inanılmaz daraltıyor. Ayak aksesuarlarından hiç hazetmem. Sadelik güzel şey. Her yanınız takı toka olmasın bırakın. O ne öyle yürüyen bijuteri standı gibi.
     hysosiri
     Minik tatliş yüzükler bayılıyorum yüzüklere ne kadar alsam doymam yine alırım. Bilekliksiz de olmaz tabii renkli renkli takarım hep çok güzel. Kolye de severim ama nadir altın hiç sevmem gümüş olsun benim olsun küpelere gelince severdim bi zmanlar artık kullanamıyorum tabii :)
      cinayetvaraga
      Yüzüklerim.
       gregory_
       Kolyem.
        tsukyomi
        Genelde pek sevmem bu işleri. İki kulağımda toplam 10 delik vardır ama şu an birinde bile küpe yok. Bileklik takmam, bandana bağlarım genelde. Ama Itachi alın bandım ve gözüm gibi baktığım, ortası svastikalı bir iron cross kolyem var, onlardan vazgeçemiyorum. Bu sıcakta aksesuar mı kullanılır zaten.
         ladydisko
         Alyans ve bir sürü yüzük takmayı severim , küpelerim , saatim ve bilekliklerim kolye pek uzun süre takamam direk kaşıntı yapıyor ama çok severim altın ürünleride pek sevmem genel olarak baya takı severim
          mevsimlerdensnbahar61
          Yüzük ve bileklik saat fln
           benita
           Kol saati
            lilnymph
            kolyesiz ve küpesiz gezmem yaz aylarında bu listeye bir de halhal eklenir
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.