Dio’cuların En Sevdiği Aksesuar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Küpe, bileklik, kolye, saat derken yaz aylarında çeşit çeşit, renk renk halhallarla birlikte birçok aksesuar kullanıyoruz. Peki senin en sevdiğin aksesuarın ne? Ben küpelerim olmadan sokağa çıkmam mesela.
    gregory_
    Kolyem.
     cinayetvaraga
     Yüzüklerim.
      obiyagmur
      Bilekliklerimm off hastasıyım yaa
       lilnymph
       kolyesiz ve küpesiz gezmem yaz aylarında bu listeye bir de halhal eklenir
        benita
        Kol saati
         mevsimlerdensnbahar61
         Yüzük ve bileklik saat fln
          ladydisko
          Alyans ve bir sürü yüzük takmayı severim , küpelerim , saatim ve bilekliklerim kolye pek uzun süre takamam direk kaşıntı yapıyor ama çok severim altın ürünleride pek sevmem genel olarak baya takı severim
           tsukyomi
           Genelde pek sevmem bu işleri. İki kulağımda toplam 10 delik vardır ama şu an birinde bile küpe yok. Bileklik takmam, bandana bağlarım genelde. Ama Itachi alın bandım ve gözüm gibi baktığım, ortası svastikalı bir iron cross kolyem var, onlardan vazgeçemiyorum. Bu sıcakta aksesuar mı kullanılır zaten.
            hysosiri
            Minik tatliş yüzükler bayılıyorum yüzüklere ne kadar alsam doymam yine alırım. Bilekliksiz de olmaz tabii renkli renkli takarım hep çok güzel. Kolye de severim ama nadir altın hiç sevmem gümüş olsun benim olsun küpelere gelince severdim bi zmanlar artık kullanamıyorum tabii :)
             okadin
             Saat, bileklik ve evlilik yüzüğü. Kolyeler inanılmaz daraltıyor. Ayak aksesuarlarından hiç hazetmem. Sadelik güzel şey. Her yanınız takı toka olmasın bırakın. O ne öyle yürüyen bijuteri standı gibi.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.