dio'cuların En Saçma Fobileri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   furkanbozkurt
   Benimki düdüklü tencere. Görünce bile tüylerim tüylerim diken diken oluyo patlıyacak diye aşırı korkuyorum
    markerberg
    Karmakarışıklık anlarının tamamı sanırım
     ulanayca
     "arıyım mı" diye gelen mesaj.... ancak telefonda konuşma fobisi olanlar anlar beni
      sinek_valesi
      Evde yalnızsam, tüm odakların kapılarının ve dolapların kapaklarının kapalı olup olmadığını kontrol ederim. Her an hortlak çıkabilir kafası :(
       sedefartuny
       Sarı Bez... Tahammülüm yok, kullanmaktan ve görmekten nefret eder, hatta ve hatta korkarım. Evimde kullanmamama rağmen her yerde karşıma çıkar bu bez çeşidi ve hep çok pis olur. Büyük olasılıkla bana öyle geliyor ama bu bezlerin temizliğe faydalı olduklarını düşünmüyorum. Kokuları bile bir tuhaf. Burnuma geldi şu an o ıslak ve kirli sarı bezin kokusu.
        utumasasiilekayanadam
        Kurbağa
         olasimia_
         Meyvede oluşan çürük veya benzeri şeylere dokunamıyorum.
          ikiortabirsade
          Asansörde kalmak ve düdüklü tencere hayatımı karartan iki şey
           zimbo
           Balkondan aşağıya bir şey atarken birinin balkonuna gelse ya da birine yakalanmak gibi bir fobi biliyor musunuz siz. İçten içe aksiyon filmi gibi.
            obilayn
            Herhangi bir hayvan acı çektiğinde kendim acı çekiyormuş gibi hissediyorum ve vücudum fizyolojik reaksiyon gösteriyor. Kurban bayramında sokağa çıkamıyorum. Hematofobi (kan korkusu) var ama bundan dolayı değil. Kansız olduğunu görsem bile kurban eti görünce de fizyolojik reaksiyon gösteriyorum. Travma sonucu oldu bunlar pek saçma değil aslında ama bazen garipsiyorum. Fizyolojik reaksiyondan kastım genelde bayılmak. Buna rağmen hayvanları çok sevdiğim ve onlara elimden gelen bütün yardımı yapabilmek için veteriner hekimlik okuyorum. Umarım fobilerimin üzerine giderek, onları yenip bu güzel dostlarımız için iyi bir gelecek adına küçük bir kıvılcım yaratabilirim :)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.