dio'culardan Hangileriyle Sırasıyla Arkadaş Olurdun, İş Yapardın, Eve Çıkardın?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   djsinemovic
   Herkesle her şey olunmaz diocular. Biri vardır çok iyi arkadaş olursun ama iş yapılmaz, başkasıyla dışarıda arkadaşlık edemezsin ama ev arkadaşı olursun. Bu kategorileri doldurun bakalım eğlenelim :)
    busrawashere
    burayı çeviren bi' 10 kişi var onlarla arkadaş olurdum 🍀
     mevsimlerdensnbahar61
     Büşra çok dağınıktır yok olmaz senle Büşra ısrar etme
      handeyakar07
      Takip ettiğim diocularla arkadaş olurum Xlethex ile iş yapılır. Meyvesebze ile eve çıkılır.
       absurdizm
       Alpollonla zaten arkadaşım. Alpollonla iş yapardım. Alpollonla eve çıkardım.
        amakafamiznasiguzel1
        Sinemovic senle iş yaparım, meslekler tutuyor Kimseyle eve çıkmazdım galiba. Daralırım ben :l Arkadaşlara gelirsek. Tüm takipleştiklerimle arkadaş olamayacağımı farkettim o yüzden listeyi özelleştiriyorum. Evet Lethe, zaten arkadaşım kendisi:) Benit Suveydanım Gregory (her ne kadar kendisi beni unutsa da...) Cinayet hemşerim Alpollon Busrawashere Meyvesebze SSCB hanım Sonbahar Tam1peach Imailahorsilah Me_out_bye Hande Dr.
         redblack
         Mimaranimla arkadaş olurdum ki öyleyim (: , cinayetle iş yapar büşra ile eve çikardim. Diger arkadaslara gelince Benita Dak. Suveyda Gregory Silah Hanim Dj Hanim SSCB Hanim Peach İbo Ozellikle hayatimda olur (:
          cinayetvaraga
          Yine ganyanı 2 kişiye oynarım. Letheciğim ve dr.rock ile arkadaş olup o evin içinden geçerdik diye düşünmekteyim. sevgiler ve saygılar.
           thetalentedmrripley
           İş kurarsak xlethex ve kaaninteyzesi ege-marmara bölgesine, ben iç anadoluya, amakafamiznasiguzel akdenize, mevsimlerdensnbahar karadeniz bölgesine bakardık. Doğu ve güneydoğuya adam bulamadım, kim var bilmiyorum, tiroyitbezi oralara mı gitmişti acaba eğer öyleyse o bakar o bölgelere de. Yurtdışında yusuf ve thewoman ile partnershipimiz olurdu. Aşağıdaki diocularla arkadaş olurdum. Hiç ev arkadaşım olmadı şimdiye kadar becerebilir miyim bilmiyorum. Ama olacaksa da aşağıdaki ekipte erkek olmayanlarla eve çıkarım. Salonda yere atılan çorap yüzünden kavga çıkarmak istemiyorum :) Bu arada iş kuracağım diocuları arkadaş listesine almadım. Sonuçta iş başka arkadaşlık başka di mi :) Ortaklıktan ayrılırlarsa arkadaş listesinde yerleri her daim hazır tabi ki, söz konusu iş olunca profesyonel düşünmek lazım. monaiman gregory benita djsinemovic busrawashere handeyakar merveniz meyvesebze imailahorsilah sairsel tam1peach nickiharuto
            sairsel
            Cinayet reisle iş yapardım, Suveyda hemşerimle aynı eve çıkardım, arkadaş listemi de aşağıya bırakıyorum ;) kaaninteyzesi tachycardia gregory monaiman imailahorsilahh me_out_bye
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.