dio'cular KYK Borçları Hakkında Ne Düşünüyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gadjodilo
   Konu popüler. İnsanlar ikiye ayrılmış durumdalar. Ödensinciler ve ödenmesinciler olarak. Acı tarafı ise krediyi ödemekten çekinip almayan ( ki bu da çok üzücü, eğitim haktır ve herkes aynı şartta okumalıdır) ve ''Ben de alırdım o zaman nasıl almadıysam siz de ödeyin''ci tayfa. Ben de üniversitedeyken kredi aldım ve hala ödemedim. 4 yıldır çalışıyorum ve bırakın borç ödemeyi üstüne yeni borçlar ekledim. (özel sektör çalışanı olmak) Tabii ki imkanım olsa kimsenin üzerine yük gibi olmak istemez ve borçlu okumak istemezdim ama olmadı işte, şartlar herkes için aynı değil ne yazık ki. Bir şekilde borçlar silinmeli ve gençlere destek olunmalıdır. Gelecek dönemlerde ise geri ödemeli kredi kaldırılmalı, her öğrenci için gerekli öğrencilik bursları ( yemek+ ulaşım+ eğitim masrafları+ EĞLENCE) hesaplanarak verilmelidir. Öğrenci olmak her türlü cefayı çekmek, makarna yiyerek 4 yıl geçirmek değildir.
    ahmetsakar
    silin kardeşim. parası yok milletin. silin. milyon, milyar liralık vergi borçları siliniyor. futbol kulüplerinin borcu siliniyor, holdinglerin siliniyor. gariban öğrencininkini silin asıl.
     redblack
     Hayata atildiginizda borçla başlamanizi saglayan mukemmel bir uygulama (!)
      sinek_valesi
      Daha dün bu başlığı açsam mı dedim sonra unuttum :)) Borçtan hiç bir zaman korkmadım lakin bu kadarı da vicdansızlık. Resmen devletin beni kazıklamasına izin verdiğim için kendime kızıyorum.
       ozymandiase
       Çatur çutur borç siliyorlar olay olmuyor. Öğrencinin borcunu silince mi olay oluyor?
        simonderki
        Nasıl ödeyeceğimi
         thetalentedmrripley
         Fetöcülerin el konulan para ve malları ile gençlerin kyk borcu ödensin. Sonuçta o puştlar her yere kendi adamını sokacak diye işsiz kaldı bunca genç.
          hacisko
          Borç yiğidin kamçısıdır eyvallah da ne bileyim keşke suriyelilerin ayricaliklarina sahip olsam da silinse veya geri ödemesiz verilse idi diye düşünüyor insan.....
           mirayz
           Mecbur okul bittiği gibi evlencez :d buluruz borcu olan bir arkadaş
            rocknrollbabe
            Düşünmüyorum yok gibi yapıyorum 30k abi düşününce kederleniyor insan 😂
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.