dio'cular Bir Gizemi Çözüyor
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Binlerce yıllık 55 metrelik dev figür hendekler kazılıp içleri tebeşir doldurularak yapıldı İngiltere dolaylarında. Peki amaç neydi? ( Ben tarlaları korumak için bir tür korkuluk görevi gördüğünü düşünüyorum. Kaldırdığı büyük sopası " elinde olan " da bunun için diğer erekte hâldeki sopa da yine " yaklaşma iperim" olabilir. Hem bu kadar büyük görsel ancak kuş bakışı görülebilir) Arkeolog taraflarınızla gizemi çözelim diodaşlar.
    imcherry_
    ben çözdüm ama söylemeye terbiyem el vermedi şu an
     karolunita
     kdlahfıehalkshfkf olm çok komik ciddi bişi yazamıyorum
      tsukyomi
      Yalnız memeler ve o üç çizgiye (kaburga galiba) bütün olarak bakınca Komşum Totoro'ya benziyor, öndeki maşallahlık keleşle Totoro birleşince ne bileyim. Uzaylı olsam öttürürler beni bu ortamda der basarım CoRoT-7b'ye doğru.
       _gizem_
       Gizem benim ehehe selam
        slmbnarda
        Gece uyurken dışarıdan gelen garip sesleri duyup elinde baba yadigarı sopasıyla şaşkın bir şekilde dışarı çıkan bir adamı ölümsüzleştirmek için yapılmış bir şeydir işte heykelmi figürmü ne deniyosa ondan
         asit
         Ağrı kesici diye yanlışlıkla başka haplar yutması üzerine isyan bayrağını çeken dalgayı, elindeki sopayla dizginlemeye çalışan adam, yaşadığı sancılı süreci resmetmiş olabilir..
          strangestar
          Binlerce yıllık değilde trollüğüne yapılmış bir şey bence
           berat_redflag
           Çavuşu tokatlarken evine hırsız giren adam resmi
            badideasensei2
            Ciddiye almaya çalışacağım 😂😂😂😂😂😂😂😂 olmuyor. ..... Eskiden tanrı/ların ya da kötü sayılan unsurların tepkisini hava olayları ile gösterdiğine inanılırmış. Belki de korkutmak ve tekrar kötü bir hava olayı ile karşılaşmamak için yapılmıştır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.