Dio’cular Bayramda Ne Yapıyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Geçtiğimiz Bayram hepimiz evlerimizde karantinadaydık. Bu bayram sokağa çıkma yasağı yok. Normalleştik. Tedbirlere dikkat edeceğinizi biliyoruz. Senin yeni normal bayram planın ne?
    redwine41
    Bir hafta saros körfezinde olacağım.
     ncdreamfly
     Köye gidip kurban etleriyle meşgul olacağım. İşler bitince de temiz havanın tadını çıkaracağım
      eski_bi_tanidik
      Bayramda gezmek kaldı mı yaa. Biz kurban bayramında kurban kesmekle uğraşıyoruz. Sonra bi güzel yiyoruz. Sonra kuzenler fln hani gezmiyoruz dediysem amcanin halanın babannenin evine gidilir herhal. Tüm kuzenler halalar fln toplanıyoruz fln öyle işte
       sedefartuny
       Benim için evde geçireceğim ikinci bayram olacak ve mutluyum. Her yıl tatil diye kendimi yormaktan başka bir şey yapmıyormuşum. Tatil öncesi hazırlık ve yorgunluk, tatil esnasında her şey mükemmel olsun, herkes eğlensin diye yorgunluk, tatil sonrası valiz aç, düzene ayak uydur yorgunluğu. Bu yıl evimde keyif yapacağım.
        peripedia
        Sosyal mesafemi korumak için stres olacağım bir bayram daha. Tedirgin oluyorum, evden çıkmak istemiyorum diyorum ama bizimkilere dinletemiyorum. Akraba ziyaretlerini yasaklasınlar lütfen.
         enginarkalbi
         Yallah köyüme
          cokbilmisdegilcokbilen
          İnanamazsınız, çalışıyorum.
           tsukyomi
           Aile evine gidip iki el öper gelirim. Gerçi bir çılgınlık yapıp iki kişi de gidebiliriz, ekşın olur. Bu bayram kaos keseceğim l:m
            meyvesebze
            Bayram yapiyor...
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.