Dinin Suistimal Edilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Şimdi size bir anımı anlatayım birgün zehir zemberek akrabalarımla oturuyoruz konu dinden coronadan falan açıldı normalde asla bu salaklarla tartışmaya girmem çünkü yobazlar fakat o gün dilimi tutamadim ve corona döneminde ezandan sonra dua okunmasının yararsız olduğunu corananın ancak önlemlerle gidicegini söyledim abooov infihale neden oldum ateist damgasımı yemedim komünist iması bile yaptılar bense sadece "tm şimdi evinize gidin" demekle yetindim sizinde böyle anılarınız varsa anlatın
    minemosynes
    Dini inancı farklı olanlara saygımız var. Ancak Dini suistimal edenler var onlara tepkiliyiz ama ben bu kadar güzel öğütler veren dinin bu kadar çok düşmanı olmasını anlamıyorum. Bu düşmanlar öyle düşmanlar ki Allah'ın yasak dediği şeyleri insanlara öyle bir normalleştirmişler ki. Müslüman biri dinini savunurken buna izin yokmuş gibi davranıp özgürlükten bahsederler. Ama sırf kendi fikirleri olunca herkese dikte ederler. Allah'ım sen bunlara izin verme, görüyorsun ahirete kadar zaman var biz insanlık olarak insanlığımızı zaten yitirdik şeytan bizi aldattı ama şeytanı da aldatır hale geldik kalpleri kara insanlar saygı duymaksızın inançlarımıza değerlerimize saldırıyor sen onlara izin verme. Her karışı Allaha iman eden şehitlerle dolu bu ülkemi sen bu fırsatçı şer odaklarının kötü emellerinden koru. Doğu Türkistanda Müslüman ve Türk olmak ne demek Avrupada Müslüman ve Türk olmak ne demek İsrailde Müslüman olmak ne demek Yapılan zulümler her şeyi ortaya koyuyor ki bu hak be batılın savaşı. Bu hak ve batılın savaşında sen bize imanımızdan dönecek her türlü şerden koru. Allah'ın yolunda ilim sahibi insanlardan eyle bizi de Ne din istismarcıları, ne dinsizler bizi yıldırmasın. Son nefesimiz de; "Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü" . "Sahitlik ederim ki Allah'tan baska ilâh yoktur ve yine sahitlik ederim ki Muhammed O'nun kulu ve rasûlüdür'' demeyi bizlere nasip eyle Allah'ım Unutanlardan eyleme bizi Allahım Amin.
     monaiman
     Felsefe yaparken tanrı dedim diye çomar bir arkadaş: "Sus, öyle demek günah." dedi. Hele hele y...
      imcherry_
      homofobik, ırkçı, akpli bi ailem var diyip gidiyorum sadece💆🏼‍♀️💆🏼‍♀️💆🏼‍♀️
       can-yuksek-aslan
       Din,fakirleri zaptı rapt altında tutabilmek için zenginler tarafından binlerce yıl önce uydurulmuş toplumsal bir mit ten başka bir şey değildir,Tüm dinler fakirliği över tüm dinler şükretmeyi över zaten dini kurallara bakarsanız söylenmek istenen çok açıktır şükür et isyan etme,tabi o zamanlar güvenlik kamerası yok asker yok polis yok kanun yok savcı yok hakim yok ee nasıl korunucak bu zenginlerin malları.Şu anda ramazan ayındayız açların halinden anlamak içi müslümanlar oruç tutuyorlar peki açların halinden anlamak için böyle bir uygulama varken neden açlarında zenginlerin halinden anlamaları için bir uygulama yok mesela yılda 30 günde fakirler zenginlerin yerine geçsin bide o hayata baksınlar bakalım.iyi insan olmak için kimsenin dine falan ihtiyacı yoktur en büyük din insanın kendi vicdanıdır.vicdanın rahatsa en büyük dindar kişisindir zaten camiye kliseye havraya gidip gitmediğinin pek bir önemi yok ateist iyi bir insan cehenneme gidicekse diğer tarafda sırf çember sakal bıraktı cübbe giydi 5 vakit camiye gitti komşusunun götüne baktı uff ben bu karıyı ne s.... diyen adam cenette gidicekse ben almayım zaten sağol !
        gregory_
        Muzlucum ben bi alindim simdi ama komüstlik kötü bisey mi ya, digerini söylemeyim de saldiriya ugramiyim.
         buse01
         Din dersindeyken Yıldız diye bir kız arkadaşım hocaya Allah ya yoksa demişti wüepsşkd hoca da bişeler demişti şu dağları kim yarattı gibi widpwpks o da Allah'ı kim yarattı demişti widlsşls oha bu soru mantıklı geldi bana şuan beynim putperest pezeveng kendine gel diyo Allah'ım çok özür dilerim amin
          berat_albayrak_
          Ben de izmir depreminin sonrası [30 ekim saat 19.50 civarı (o kadar iyi hatırlıyorum)] annem depremler kıyamet alameti git yasin oku dediğinde "anne deprem her zaman oluyor" dediğim için 1 hafta boyuca linç yedim.
           tsukyomi
           Aile komple dinsiz, arada Jesusçular var ama çok ender görülüyor o elemanlar. Ama komünistlik bizim ailede de günah ya, çoğu Bulgar milliyetçisi, babam zaten Türk-Bulgar Nazisi. Aile komple svastikacıydı, ben Sovyet Rusya'dan bir Bolşevik ve orak-çekiç ithal edene kadar. Adamı sevince değiştiler tabi, artık sadece Bulgaristan değil komple Slav Nazisi oldular. Al buradan yak. Akıllanmayacaklar.
            pazartesi
            Bir komünist olarak: aşkolsun onlara. Dinsiz değiliz ki biz😆
             maresalizm
             he yav. bazen bazıları işin ıcığını cıcığını çıkarıyor. hoca bir şiiri öyküye dönüştürün dedi; benim de seçtiğim şiir bri aşk şiiri. dönüştürdüm.çok acıklı müq bişi yazdım.anneme k-okudum annem çok sevindi, babama okudum babam sevinidi, abim öküzüne okuttuum sen aşk mı yaşıyosun da böyle şeyler yazıyosun da dine göre bunlar yasak da falan falan. peh.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.