Din Görevlilerinin Maaşlarının 6.600 TL Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   killforyou
   son gelen zamlarla birlikte vaizler 6.600 tl kazanacakmış. çok tatlı para. zaten boşta kalma şansınız yok. bence tercihlerinize ilahiyat falan yazın gençler.
    fairytale-
    Dini kişisel çıkarları için kullanmak ne kadar caiz efenim jfjfj
     garavel_usta
     Keşke biraz daha fazla olsaydı. Bu çok az.
      kafatamircisi
      Eczanedeki aspirin kadar faydaları yok emeğiyle çalışan insan alamıyor o parayı
       myheartofstereo
       hükumetin dind... polis sireni mi o ya?
        mrsnl33
        Düz hesap 7.000 yapsınlar şunu.6.600 ne?
         abdes_terligi
         bize ilkokulda laik bir ülkede yaşadığımız öğretilmişti, artık ne kadar doğru bilemiyorum. Üst düzey matematik ve fizik işlemleri ve kodlama yapabilen mühendislerimiz bile o kadar parayı kazanamazken oda sıcaklığında IQsu olan imamhatip mezunları bu parayı hak etmiyor.
          mevsimlerdensnbahar61
          ne oluyor ilahiyat okuyunca vatan haini mi Akpci mi yoksa gerici mi yobaz evet evet yobaz tam tabir sanırım. iki üç sol sağ ayrımı yapan vizyonsuz, yok ilahiyat şöölee yok türban bööleee he anam babam öyle olsun seni mi kıracaz artık şu muhabbetlerden ben çok sıkıldım. daha inancın insanlara göre değil kitaba göre yaşanacağını bilmeyen herif gelmiş partinin dini gibi islamı yargılıyor bunun ayrımını yapamayacak insanın lafına da itimat etmem ben zaten ama sıkıldım sürekli şu yaftalamalardan çok sıkıldım hakkıyla inancını yaşayan sizde dinci biz de ise insan olan çoğu kişinin hakkına giriyorsunuz bilin istedim
           cinayetvaraga
           onların maaşını değil her mahalleye 2, 3 cami dikilmesini konuşalım. çünkü mesele maaşlar değil, dolmayan camilerin sayısı.
            kafatamircisi
            Şimdi imam hatip okuyan erkekler imam oluyor tamam kızların imamhatip okuma amcı ne biri açıklasın saldım çayıra mevlam kayıra😃
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.