Dikkatli Olun,
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   -lucy-
   Cidden yıldırıcı bir biçimde saçma sapan mesajlar alıyorum. Bu kaç saymadım ama gerçekten fazlasıyla bıktım. Bu nasıl bir iğrençliktir yaa?? Gelmiş ne yazmış.. Size de mesaj yazabilir. Engelleyin ve şikayet edin. Dio kirleniyor gerçekten iğrenç. Yayılmasını engelleyelim.
    sairsel
    Akıl yoksa neylesin fikir? Çalsın Abdurrahman oynasın Bekir! Buranın da iyice bokunu çıkardılar!
     dikistutmaz_sabri
     şu mesaja evet olur cevabı yazıp yaşanan diyalogları ifşa etseydin amele bakalım neler yazıcaktı merak ettim yapak mı yazmış ya o ne lan 🤣🤣🤣
      -lucy-
       tsukyomi
       Bir ara grup teklif eden bir eleman vardı. Şu swinger olayları falan. Aktif bir ğey arkadaşım var aslında, keşke gitseydik. Buna da teklif edesim geldi şimdi ha. Mabadını koru Kçk Ahmet.
        thetalentedmrripley
        18'den küçük arkadaşlar böylelerine cevap vermeyip engelleyerek en iyisini yapıyorsunuz. siz eğlence olarak görüp cevap verdikçe bu hasta ruhlular iyice ağzından salyalarini akıtmaya başlıyor ve başka çocuklara da musallat oluyor. Sizi taciz edenlere karşı engel bir yana suç duyurusunda bile bulunmak lazım. Ne yazık ki dioda çocuk, küçük demeden taciz edebilen sapıklar mevcut. Böylelerini gizlemeyin lütfen.
         absurdizm
         Üzülme sen güzelim eli olan yazıyor. Seni seviyorum ❤️
          alevalevay
          Sinir oldum ya salağa bak hangi hakla böyle yazabilir
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.