Dikkatli Olun,
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   -lucy-
   Cidden yıldırıcı bir biçimde saçma sapan mesajlar alıyorum. Bu kaç saymadım ama gerçekten fazlasıyla bıktım. Bu nasıl bir iğrençliktir yaa?? Gelmiş ne yazmış.. Size de mesaj yazabilir. Engelleyin ve şikayet edin. Dio kirleniyor gerçekten iğrenç. Yayılmasını engelleyelim.
    -lucy-
     thetalentedmrripley
     18'den küçük arkadaşlar böylelerine cevap vermeyip engelleyerek en iyisini yapıyorsunuz. siz eğlence olarak görüp cevap verdikçe bu hasta ruhlular iyice ağzından salyalarini akıtmaya başlıyor ve başka çocuklara da musallat oluyor. Sizi taciz edenlere karşı engel bir yana suç duyurusunda bile bulunmak lazım. Ne yazık ki dioda çocuk, küçük demeden taciz edebilen sapıklar mevcut. Böylelerini gizlemeyin lütfen.
      sairsel
      Akıl yoksa neylesin fikir? Çalsın Abdurrahman oynasın Bekir! Buranın da iyice bokunu çıkardılar!
       absurdizm
       Üzülme sen güzelim eli olan yazıyor. Seni seviyorum ❤️
        tsukyomi
        Bir ara grup teklif eden bir eleman vardı. Şu swinger olayları falan. Aktif bir ğey arkadaşım var aslında, keşke gitseydik. Buna da teklif edesim geldi şimdi ha. Mabadını koru Kçk Ahmet.
         alevalevay
         Sinir oldum ya salağa bak hangi hakla böyle yazabilir
          dikistutmaz_sabri
          şu mesaja evet olur cevabı yazıp yaşanan diyalogları ifşa etseydin amele bakalım neler yazıcaktı merak ettim yapak mı yazmış ya o ne lan 🤣🤣🤣
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.