Didem Soydan'ın Instagram'ı Alev Alev Yakan File Çoraplı Pozları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lilcat
   Bu kadını hemcinslerim pek güzel bulmuyor ama ben duruş olarak gayet beğeniyorum. Yeni verdiği pozlarla kraliçeliğini ilan etmiş. Güzel olmamış mı?
    ahmetsakar
    Instagram'ına girdim. photo by @uumutyildirimm'ı görünce birazcık üzüldüm. Birazcık daha çalışman lazım didem.
     aynenbileader
     Etikete Dan Bilzerian falan atsa çok çabuk meşhur olur :D
      pinusnigra
      Didem Soydan "viral team" mode on.
       ketcaplisarma
       Ya abi şunları reklam yapa yapa kazandırıyonuz ya zaten sosyal medyada bole şeyleri zaten görüyoruz sıkıldık bunaldik burda bari yapmayın ama:(( Gıç göğüs göstere göstere ünlü oluyo bunlar aq Ve ben orda sadece seksi olmak için debelenen bi insan görüyorum. Ötesi yok O zaman herkes orasını burasını açsın ünlü olsun. Bunu yoldan geçen birileri yapsa başka başka şeyler dersiniz. Moda adı altında yapılmayan kalmıyor maşallah
        ofansifvekaramizah
        Ben beğeniyorum.Bu arada kıpırdamaması beğenmediğiniz anlamına mı geliyor? Yani, her hoşlandığınız insana kıpırdıyor mu? Birini beğenmek için "Kıpırdama" şartı ne zamandır aranıyor?
         necla-kaplan1
         fiziği de yüzü de güzel degil sadece boyu uzun
          valarborghulis
          ben bi kıvılcım bile göremiyorum.
           sameet
           Çorap nedir? TDK, "Pamuk, yün vb.nden örülen, ayağa giyilen giyecek" olarak tanımlamıştır. Bu boyutuyla Didem'in çorap giydiği iddia edilebilir mi? O zaman tarihine bir bakalım ve bu başlıkta yer alan çorabın gerçekten ne olduğunu tekrar düşünelim. Temel giyim ihtiyaç maddelerinden biri olan çorap,yalnızca bir örtünme malzemesi olmayıp insan sağlığı açısından da son derece önemli bir giysidir. Çorap, insanın hayatı boyunca çok sayıda tükettiği ve kullandığı giyim eşyaları arasında ömrü en kısa olanıdır. Günümüze göre değişik doku ve şekillerde de olsa çorap tarihi çok eskilere dayanmaktadır.Çorap tarihi incelendiğinde . İlk yazılı kaynaklarda ,eski yunan şair Heseidos (İ.Ö 8 yy.) hayvan kılından örülen bir ayakkabı astarından (Piloi) bahseder. Ayrıca Anadolu’da MÖ 5.yüzyılda Altay Pazırık Kurganı'nda bulunan keçe çoraplar ,Türklerde çorap geleneğinin çok eskilere dayalı olduğunu kanıtlar ve Mezepotamya’da, (İ.Ö. 20.yy)’da örme çoraplar bulunduğu rivayet edilmektedir.Anadolu kültüründeki çorapların benzerlerini ise Balkan ülkelerinde ,Türkmenistan'da ,Yunanistan'da sürüleriyle yaşayıp oradan oraya dolaşan topluluklarda da görebiliyoruz. Ancak günümüze gelindiğinde değişen formunun yanı sıra isminin değişmediğini maalesef üzülerek izlemekteyiz. Bunun bir moda ikonu haline gelmesi yoksul bölgelerde ayaklarına çorap bulamayanların iyice üşümemek için içlerine giydikleri materyallerden ileri gelmektedir. Ünlü Fransız modacı Yves Saint Laurent (Standart giyim kurallarına karşı çıktığı için modanın anarşisti olarak da anılan Laurent, kadın giyimine getirdiği maskülen yaklaşımla tüm dünyada ses getirmiştir) tarafından keşfedilen ve bir ikon haline getirilen fileli çorap, bugünün dünyasında bambaşka bir form almıştır. Özetle, üzülmekteyiz.
            dr-zet
            Hanımefendinin erik gibi kütür kütür olduğu kanaatindeyim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.