Devlet Yurtlarında İnternet Kotasının 16 GB Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Bu yeni bir olay değil. Bundan 2 sene önce de 16gb kota vardı. Ben özelde kaldığım için bir tık daha şanslıydım ama benimki de kotalıydı. Daha fazla kota olmasına rağmen yetmiyordu ki online ders yoktu o zamanlar. Şu anda online derslerle birlikte inanılmaz kota harcanıyor. Verilen bu internette aman aman hızlı da değil bu arada :D Bu da öğrenciler için büyük bir zorluk. Kişisel malzemeler( maske, şampuan, sabun vb.) yeterince masraf zaten her ay 100tl kafadan gidiyor bu tür malzemelere. Üstüne bir de internet masrafı ödenmesi çok çok zor açıkçası. Öğrenciler kitap parası mı ödesin ? Çıktı parası mı ödesin ? Kişisel ihtiyaçların parasını mı ödesin ? Aylık faturasını mı ödesin ? Hayat artık parası olana da güzel değil bence. Öğrenci olup para kazanan biri olarak söyleyebilirim ki hiçbir şeye yetmiyor. Bari internetimiz avantajlı olsun malum online sistemde temel şeylerden biri artık.
    eskiciamca
    öğrenci için her şey o kadar yetersiz ki sadece internet değil maalesef .d
     gossipdio
     öğrenciler için ne tam oldu ki bu olsun , Allaha emanet okuyoruz ailelerden destek alanlar olarak şanslıyız ama hepimiz aynı değiliz. İyileştirmeler yapılmalı
      goygoysporz
      Bu insanlar nereye sıçsın videosu aklıma geldi. Bu öğrenciler nerede online eğitime girsin hocam biraz anlayış plss
       gizemino
       Ya siz odaca internet baglatin falan diyen vardi saka mi bu diye düşünüyorum sadece....
        silmarillion
        Dersler şu an komple online mı, yoksa karma mı anlamadım. Hayır online ise neden yurtta kalıyorsun ki memleketine dönsene evladım:)
         cinayetvaraga
         Benim zamanımda yurtta internet yoktu daha. o zamanlar vınn modem çıkmıştı, daha ilk günden almıştım ama kotayı geçince geçiriyordu vodafone. ne günlerdi.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.