Dev Ankette 2. Aşama! dio Güzellik Yarışmasında Son 8 Turu:)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   makeup-alp
   **Dün akşam yaptığımız ankete göre son 8 turuna kalan isimleri sunuyorum. Bu ankette vereceğiniz oy son 4 turuna kalacak isimleri belirleyecek :) ** ---- İşte güncel oy sayısı ile beraber son 8 turuna katılmaya hak kazananlar :) //Toplam 58 oy// 1. visnelikapkek > 8 oy 2. makeup_alp > 5 oy, 3. karolunita_ > 5 oy 4. patronicee > 4 oy 5. _gizem_ > 4 oy 6. _ monaiman_ > 3 oy 7. _imcherry_ > 3 oy 8. disi.ejderya > 3 oy ***diğer katılımcılarımızın sıralamasını paylaşmaya pek gerek duymadım :) isteyen yazabilir. Oylamalar buradan:
   https://forms.gle/XvAVHNXv2uauC21o8
   https://forms.gle/XvAVHNXv2uauC21o8
   >>>KATILIMIN YÜKSEK OLMASINI UMUYORUM<<< Bu anketimizde son 4 turuna kalacak isimler belirlenecek. Son 4 turundan sonra son 2 turuna geçmeye hak kazanacaklar ve Finalde, dio.onedio.com 'un en güzel kadını belirlenecek. :) Aynı zamanda; 1. olan altın madalya, 2. olan gümüş madalya ve 3. olan ise bronz madalya kazanmaya hak kazanacak. /// OYLAMA 24 SAAT BOYUNCA SÜRECEKTİR, YARIN AKŞAM YİNE BU SAATLERDE SON 4 TURUNA KATILMAYA HAK KAZANAN ÜYELERİMİZİ OYLAMAYA ALACAĞIZ. /// Güzellikler her daim sizlerle olsun! <3 Dio'nun Victoria's Secret Melekleri :)
    eski_bi_tanidik
    Bu ne ya bir yığın hesap açarsa kendine oy verirse ebem de seçilir.
     visnelikapkek
     Goygoy olarak açılmış bir başlık olduğu için çok eğleneceğimizi düşünmüştüm. Ben eğlendim ama görüyorum ki olay çok başka yerlere gitmiş. Kimsenin fazladan oyuna ihtiyacım yok. Tanımadığım insanların güzel olduğumu düşündükleri için oy vermesine hiç ihtiyacım yok. Beni tanıyanların bunlarla uğraşmayacağımı bildiğini düşünüyorum. Ayrıca oy verenlere çok teşekkür ederim. Diğer tura geçsem dahi olmak istemiyorum. Güzel niyeti olan kazansın.♡
      garavel_usta
      Ulan madem böyle bir şey yapıyorsunuz. Katılan herkes kendi orijinal fotoğrafı ile katılsaydı keşke. Organizasyon işlerinde bundan sonra benden destek alın lütfen.
       voila
       Kafayı yemişsiniz
        mevsimlerdensnbahar61
        Evet kumarda kaybeden aşkta mı kazanıyordu ne hangi teselliyi bulayım gendime
         killforyou
         oyum dişi ejderya'ya. aslında hepsini işaretledim ama kabul etmiyor :)
          imcherry_
          bana oy verenler çıkabilir mi iki çift lafım var da sjfjsjfjs
           tsukyomi
           Demiştim bu yarışmada ne işim var diye.
            esmerbirisi
            Herkesin birden fazla hesabı var 😉 denk geldim
             _gizem_
             Arkadaslar bana verin yaw çoksel bi gacıyım ben njdfsmfdkdlksf
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.