253
10.12.2020
Destek Alamasanız da Sonuna Kadar Savunacağınız Bir Konu
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   caresizcare
   Bir baba gece ağlayan çocuğuyla ilgilendiğinde eşine yardım etmiyordur Babalık yapıyordur Sonuçta çocuk tek taraflı yapılmıyor Bazı insanlar buna tam tersi tepki verir
    serenity_s
    Just do it. Bana bunlarla gelin. 💪🏻💪🏻
     redblack
     En güzel rakı sofrası sevdiğin kadın/adamla başbaşa olur
      eski_bi_tanidik
      Böyle farkindaliklarin hastasiyiz
       asit
       futbol, basketboldan daha zevklidir
        dr.rock
        Tıp doğadan koptukça başarısız olacaktır
         cinayetvaraga
         Güzel kadın değil, Güzel sevişen kadın mutlu eder. erkek versiyonunu kendim erkek olduğum için yazmadım. cinsiyetçilik yapıyor filan demeyin.
          tsukyomi
          SSCB ile ilgili herhangi bir konu.
           serenity_s
           İcten içe herkes kaos sever. Huzur da bi yere kadar. Huzurluyum demek tutkularımı kaybettim geçmiş olsun demek. Sıkar.
            littlejohn
            soğanlı menemen
             gulun
             İnsanları inançlarına göre değil de yaptığı olay insanlık veya değil şeklinde yorumlamamız gerektiğine inanıyorum.mesela dinde ölçü ahlak ve insanlıktır.bir kişi şerefsizlik yaptıysa dinen de hatalıdır.bu kişi dikkate alınarak dini aşağılayanları anlamıyorum.hatayı yapan belli.aynı şeyi inançsız yapınca o zaten inançsız oluyor komik bir şekilde.kim diyebilir ki o grup veya şu grup tamamen düzgün ya da hatalı?deniyor işte saçma bir şekilde.din mi emretti ona şerefsizlik yapmasını ? -islam için konuşuyorum- (dinde insandışı davranışlar tamamen hatalı her zaman iyilik emredilir kötülükten uzaklaştırılır)Veya bu fiili yapan insan(!)müsveddelerini inancına göre ayırmak ne kadar mantıklı? Şerefsiz şerefsiz değil midir?Ortak paydada birleşilmiyor yalnızca dine hakaret ediliyor.genelleme yapılıyor.inananlar zan altında bırakılıyor.
              yagmurals
              yoga hocalarının çoğunluğu bana sahtekarmış gibi geliyor. bunu söylediğim için üzgünüm...
               gregory_
               Rakı iğrençliktir😎
                me_out_bye
                Canım 🤔
                 lydia-bad-mood
                 Maço tipli erkeklerden hoşlanan kızlarının çoğu problemli Erkek dediğin kıskanacak, yeri gelince elini masaya vuracak diyenleri kastediyorum.
                  me_out_bye
                  Konuda absurdizm yaptım. Nerde o
                   gulun
                   LGBT bireylerin gereksiz abartıldığını düşünüyorum daha önce de yazdım 2 çeşit eşcinsel oluyor 1-biyolojik olarak çift organla doğan kişiler bunun islamda yeri ve hükmü var.yani yaratılışı o şekilde yapacak yok 2 kendi tercihi ile kendi cinsine vb.. ilgi duyan kişiler .bu olayın beyinde bittiğine inanmakla beraber hayvana ilgi duymak pedofili vb gibi olduğunu düşünüyorum.sevgi ile karşılaştırma yapılarak basitleştiriliyor.sevgi masum bir duygu tabii ki arkadaşına sevgi duyabilirsin.bunu yadırgayan yok zaten. Şunu belirteyim evet islamda bu yukarıdaki örneklerde verdiğim fiiller gibi sapkınlıktır.ancak islamda kişi kendini alakadar eder.mesela bu olay sosyal medyaya vs taşınıp normalleştirilmese veya ayrı bir durum gibi savunulmasa çocukların kafası karıştırılmasa bilinçaltını etkilemese umrumda olmaz bunu da yazmam.tabii ki de abartarak sosyal medyada bu tarz tercihleri olan insanları aşağılayanların da hata yaptığını düşünüyorum.bu islamda da hata zaten.bir kere bu olay sosyal medyada abartılarak değer kazanıyor itme-çekme olayı. desteklemiyor olabilirsin.Yanlızca bunu değil bu hareket gibi binlerce islam dışı hareket var yolsuzluk kul hakkı vb.bunları da senin desteklediğin siyasal topluluk yapıyor?ben buna da karşıyım açıkcası madem o kadar dinine bağlısın dininin nasıl siyasal bir şekilde sömürüldüğünü görmüyor musun? Bu olayın islami kısmı.eğer inançsızsan zaten doğaya aykırı..!? Yalnızca benim fikrim.
                    minnak1su
                    kırmızı şarap>>>>>>>>>>>>>>>>>rose şarap
                     1kizil_elma
                      gizemlicikolat
                      Evlenirken damada ve damadın ailesine eziyet eden otu boku isteyen gelinlerin hepsi istemeyenlere göre daha kıymetlidir. Varsa farklı düşünen her türlü çürütürüm. :)
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.