Dert Dinleme Tarifesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Arkadaşlar, dert dinleme eylemini ticari bir faaliyet haline getiren insanlar türemeye başladı. Esnafından Youtuberına insanlar para karşılığında dert dinliyor. Günümüz şartları malum hepimiz dert dinlemekten kaçıyoruz. Bunun bizim hayat enerjimizi tüketeceği, dinlediğimiz sorunların bizim hayatımızı da etkileyeceğine inanıyoruz. Kimsenin dert dinlemek istemediği ama herkesin insanlar tarafından dinlenmek istediği yeni Dünya'da bu iş kolu ilgimi çekti. Şimdilik benim dert dinleme tarifem bir kahve. Arkadaşlarım "sana bir kahve ısmarlayayım" diyorsa biliyorum ki dert dinleyeceğim. Yazılı olmayan bir anlaşma oldu bu aramızda. Sen hangi şart ve koşullarda dert dinlersin?
    gregory_
    10 dk için bir duble Nemiroff.
     amakafamiznasiguzel1
     çok severim dinlemeyi. anlatsınlar ben dinliyim, canıma minnet. belli bir süreye kadar para da almam. tabi tavsiyeler buna dahil değil :D onun için yüksek meblağlar isteyebilirim
      ladydisko
      bir öğlen yemeği ısmarlasın ben dinlerim hiç kesmemde çünkü gerçekten bir birimizi dinlemeye ihtiyacımız var
       mehmet_08
       et giren yere dert gitmez. anlaşmam budur. ama erkeklerin derdini dinlemem
        sedefartuny
        Hiç sevmem, çok içtiysem ve konuşmaya mecalim yoksa ertesi günde bu problemleri hatırlamayacaksam dinlerim tabi neden olmasın?
         mrlawyerkk
         Bir zamanlar çok dert dinlerdim. Sonra farkettim ki kafama çok takıyorum, bu durum beni olumsuz etkiliyor. Bıraktım. Yani tarifeyi baya yukardan açmam gerek.
          mevsimlerdensnbahar61
          Bir bardak çay evet bu makul olabilir
           okadin
           Dert dinlemeyi seven bir tek ben miyim? İnsanların yaralarını, sorunlarını açtığı biri olabilmek benim için çok önemli. Kendimi iyi hissediyorum etrafımdakiler benimle sorunlarını paylaştıklarında.
            peripedia
            Dinliyoruz mecbur, kalabalık arkadaş ortamlarında bile dertleri, sorunları dinleyen tek kişi ben oluyor nedense. Bir şekilde kendimi Kırmızı Oda Doktoru olarak buluyorum.
             yusufusludur
             valla ben birinin derdini dinlemekten gayet memnun oluyorum tamam bazen sizi üzebilse de bir insanın yaralarını onları dinleyerek anlamaya çalışarak hafifletmek mutlu ediyor insan olduğunuzu anlıyorsunuz ondan ziyade her dert dinlediğinizde insan pskolojisini biraz daha kavrıyorsunuz yeni şeyler öğreniyorsunuz empati gücünüzü geliştiriyor çoğu zaman şükrettiriyor dert dinlemek gayet faydalı bir eylem bence
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.