Ders Çalışmamak İçin Yapılan Anlamsız Hareketler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Ders çalışmanın ağır geldiği zamanlarda kendimi dünya üzerindeki en gereksiz işleri yaparken buluyorum. Mesela durduk yere temiz mutfak dolaplarının içini silerken buldum kendimi yetiştirmem gereken bir ödev olmasına rağmen. Ondan önce de sırf ders çalışmamak için yıllardır elime almadığım kanaviçeyi aldım öyle de saçma kafalar yaşıyorum yani. Ders çalışmak eğer içimde yoksa o masanın başında Trt'de resim yapan Bob amcaya dönüşür deftere resim çizerim ama yine çalışmam yani. Öyle de inat bir huyum var işte.
    mervenizz_
    5.sınıfa gidiyorum o zaman Türkiye de değiliz İspanya'dayız annem Merve ders çalış dedi. Çalışsam çalışırım ama yeni bir dil öğrenmişim dersler İspanyolca benim kafa 1 milyon konuları anlamıyorum youtubeden izliyorum falan ama youtubede gözüm başka yerlere kayıyor ders çalışamıyorum sonra bin ton laf. O yüzden de tuvaletim olmadığı halde tuvalete gidip 2,5 saat kalmıştım.
     dr.rock
     Hödö hödö oraya buraya not tutmayın Sık tekrar fotoğrafik hafıza 40 dk etüd 10 dk ara 3 etüd 1 uzun ara 2 saat masa başında kalmayın Bu kardeşiniz %2 lik dilime girmiş Söz dinleyin
      davsan101
      bir anda gelen makyaj yapma isteği bazen de temizliğe başlıyorum
       andromedalii
       Dur 5 dakka daha durayım başlarımın yaklaşık 5 gün alması
        eski_bi_tanidik
        D3rs çalışmamak için ev işi yapıyorum
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.