Derin Dusuncelere Dalamamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bukafelos
   Kafamda kelimeler sikisiyor adeta, cumle dahi kuramiyorum. Kafam cok dolu. Aslinda boş ama doluymus gibi. Bugun ofisimi yeniledim. Yarin noterden insanlar gelecek, 25.inde rusyadan 26.sinda londradan misafirlerim geliyor. Su an merter migros onunden geçiyorum. Tsukyomi cok tatli bir kiz, Django filmini severim,soundtracklerini daha severim, Babam diyet yapmamak icin diyetisyenine yalan soyluyor, sanırım dunya da bundan daha az sacma cok az sey var. Kedilerim yas aldikca durulmasi gerekirken daha canavar hale geldiler. Bu aksam gibi dizisinin yeni bölümü var, torbacim bana küs olabilir ama emin diilim. Yeni bir rus sevgilim var gibi. Kiz resmen judie foster a benziyor. Benden de uzun. Rus kizlari neden bu kadar guzel. Kedilerime islak mama almam lazim, yuliya yi cok özlüyorum. Babamin diyetisyenine kahve icne teklifi ettim ve babamin bundan haberi yok. Is yerinde personelimi isten cikarmak istemiyorum ama yumrugumnan dövmek istiyorum. Yuliya salagina uyuz oluyorum. Canim karamelli top kek cekiyor ve uretimi biteli 14 sene olmus. Ayrica metrobüs bence cok seker bisey. Teşekkürler
    ve_sair
    Her ne kadar sığ düşünceler beni tatmin etmesede derin düşüncelere dalmak fikri hoşuma gitmiyor.
     catherine-earnshaw
     Age of Empires oyna az düşman bombala düzelirsin
      masmavicikolata
      kafan fazla dolu bence yüzmek falan iyi gelebilir
       tsukyomi
       Onu düşünmekle başlıyor günüm, uyanıyorum gözlerimin önüne nefis üniformaları ile son gülüşünü hatırlıyorum. Adaşı Gagarin de böyle gülerdi, tüm Yuriler böyle mi gülüyor? Bıçakla sandviçimin kenarlarını keserken yediğim bıçaklar düşüyor sırasıyla aklıma, çıkarıyorum tek tek; bu anneminki, bu şununki, bu bununki. Tam yola çıkacakken artık bir işimin olmadığını hatırlıyorum. Geri dönüp dergime dönüyorum, History of War, geçen sayısı güzeldi. Sahi son savaşımız neredeydi? Odada mıydı, yoksa meskun mahalde miydik? Artık bir önemi yok. Akşam oldu, yemeğe gerek var mı? Yoo. Gece oldu, uyku hapını iç, ayına sarıl ve onun Sovyet ayın olduğunu hayal et. Bıçağı batıyor. Önemli değil. Dal artık şu sktğmn uykusuna. Sen overthinking mi demiştin ey İskender'in atı? Çarı bende.
        tepeskupas
        Listen to Echoes of Spring - JvD Disc 3 (w/ vocal mixes) __ [uplifting/banging/vocal trance] __ EoT #15 by Dirk M. presents ElevoniK (pandemik77) on #SoundCloud
        https://on.soundcloud.com/weSG1
        https://on.soundcloud.com/weSG1
        derinlere dalmamak için :)
         silmarillion
         hiç gözünüzü uyku için kapattığınızda şekilden şekle giren yüzler gördünüz mü ve o sarmalda kaybolmak hoşunuza gitti mi? ya da kendi iç sesinize ait olmayan sesler size bir şeyler söyledi mi kafanızın içinde? hayır ses duymaktan bahsetmiyorum, zihin dünyanızdaki garip bir macera bu ve bu farklı tonda iç konuşmaların içeriği özgüveninizi yaralıyor mu? konsantre olabiliyor musunuz gerçekten önünüzdeki işe saatlerce? düşünceler uçuşmuyor mu zihninizde, algılarınız çok açık değil mi yoksa? rahatsız oluyor musunuz siz de etrafınızdaki menfur enerjilerden o riyakar insanlardan gelen? kalbiniz temiz kalabildi mi? yoksa kasten planlandığınız kötülükleri hayata çoktan geçirdiniz mi? ki insanoğlu sadece ve sadece eylemlerinden sorumludur. son olarak, vallahi bu sefer son, hiç yatağınızda kör karanlıkta uyumaya çalışırken evin içinden herkes uyurken garip hareketlenmeler duydunuz mu? arkanızdan biri dürter gibi oldu mu ya da yatağınızda sarsıldınız mı? hiçbir zaman emin olamazsınız dürter gibi olur, sarsıldığınızı hissedersiniz, belki gerçekten olmuştur, ne dersiniz?
          fairytale-
          Yedi yirmidort kulaginda kulaklık bir insan gördünüz mu ? Girmesi gereken mahkemelere girerken En önemli konular konuşulurken Kendisine bir soru yonlendirildiginde Evet hıı diye sorup ayni soruyu tekrarlatan benim . Müziğin sesi yukselince düşüncelerin sesi kısılıyor . Su an kulagimda yine kulaklık var bunlari yazarken . İyi geceler çocuk.
           android_dahaiyi
           kafanda başka düşünce olduğu için dalamıyorsun. bir çeşit paradox
            magdur_sempanze
            yemin ediyorum şu sitedekiler anonim olmasa hakkınızda hiçbişey merak etmem.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.