Depresyondayken Kendinizi İyi Hissetmek için Yaptığınız Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Ben kendimi boyuyorum. Makyaj yani. Oje falan sürüyorum. Aynaya bakınca kendimi iyi hissetmek biraz olsun rahatlatıyor. Siz ne yapıyorsunuz sayın diocular ?
    nobodyy1
    En fazla pop müzik yardım edebilir, o da zaten bitince düşeceksin yine depresyon çukuruna...
     pillowtalk
     Uyurum ben. İnsanın bir şeyle uğraşası gelmiyor ki zaten :d
      coronavirus
      Doktora gitmek.
       a.l.p.o.l.l.o.n
       Duş al🚿 oyun oynarken 🎮veya kitap📖 okurken uyuya kal 😴 uyumadın mı resim yap🎨 ondan da mı sıkıldın aç müzik ağla 😭🎶tamam ağladın şimdi ne yapacam? 🤔Buldum⚠️Bir şeyler atıştırıp unusual memes izleyim güldüm😂 ama bitti😒yeni bi tane video açarım😂sonra sıkılır bir şeyler yazarım 📝sonra ondan da sıkılır chocolate yerim🍫 ve bir yandan bir şeyler araştırırım sonra cidden uykum gelir yatarım 🛌 rüyamda takılırım🦄🌈
        tsukyomi
        Kobra Murat Show. Bazen varoluşsal sancılar yokluyor, anında açıyorum ruhumun ikizini, karşılıklı çatır çatır oynamaya başlıyoruz. 1 saat içinde kurtarıyor beni o durumdan. Kobra Murat'ın hüküm sürdüğü yerde Cioran fazla yaşamaz.
         ulrich
         Muzik ve vodka ikilisine birakiyorum her seyi ,hallediyorlar..
          zeynebio
          Ben doktora gidip ilaç kullanmıştım hala da kullanıyorum. Öyle bir girince kolay kolay çıkılmıyor oradan. Moralinizi bozmak gibi olmasında.
           roxannee-
           Öncelikle gerçekten depresyon teşhisi konuldu mu? Çünkü bu ağzımıza pelesenk olduğu gibi basit bir şey değil.Gerçek bir doktor teşhisi şart diye düşünüyorum :)
            damarcibasi
            Gerçekten depresyondaysan moralini düzeltecek hiçbir şey yoktur ve bir şekilde günün bitmesi için çaresizce beklemekten başka bir şey gelmez elden. Odanın bir köşesinde anlamsızca sallandığım yada hıçkırıklara boğulup yorgun düşüp uyuyakaldığım çok günüm oldu. Yalnız kalıp o çukurda kendinizi iyice boğmak istediğiniz bu zamanlarda sizi yalnız bırakmayacak dostlar edinmemiz bu kısır döngüden çıkmanın tek mantıklı yolu.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.