98
22.6.2020
Depresyondayken Kendinizi İyi Hissetmek İçin Yaptığınız Şeyler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   raselika
   Ben kendimi boyuyorum. Makyaj yani. Oje falan sürüyorum. Aynaya bakınca kendimi iyi hissetmek biraz olsun rahatlatıyor. Siz ne yapıyorsunuz sayın diocular ?
    nobodyy1
    En fazla pop müzik yardım edebilir, o da zaten bitince düşeceksin yine depresyon çukuruna...
     pillowtalk
     Uyurum ben. İnsanın bir şeyle uğraşası gelmiyor ki zaten :d
      coronavirus
      Doktora gitmek.
       a.l.p.o.l.l.o.n
       Duş al🚿 oyun oynarken 🎮veya kitap📖 okurken uyuya kal 😴 uyumadın mı resim yap🎨 ondan da mı sıkıldın aç müzik ağla 😭🎶tamam ağladın şimdi ne yapacam? 🤔Buldum⚠️Bir şeyler atıştırıp unusual memes izleyim güldüm😂 ama bitti😒yeni bi tane video açarım😂sonra sıkılır bir şeyler yazarım 📝sonra ondan da sıkılır chocolate yerim🍫 ve bir yandan bir şeyler araştırırım sonra cidden uykum gelir yatarım 🛌 rüyamda takılırım🦄🌈
        tsukyomi
        Kobra Murat Show. Bazen varoluşsal sancılar yokluyor, anında açıyorum ruhumun ikizini, karşılıklı çatır çatır oynamaya başlıyoruz. 1 saat içinde kurtarıyor beni o durumdan. Kobra Murat'ın hüküm sürdüğü yerde Cioran fazla yaşamaz.
         ulrich
         Muzik ve vodka ikilisine birakiyorum her seyi ,hallediyorlar..
          zeynebio
          Ben doktora gidip ilaç kullanmıştım hala da kullanıyorum. Öyle bir girince kolay kolay çıkılmıyor oradan. Moralinizi bozmak gibi olmasında.
           1cerenaltay
           Sabah mutsuz uyandıysam modunu yükseltecek bir şarkı açarım. Pencereyi açıp odama femiz hava girmesini sağlarım. Beş dakikalık meditasyon ve nefes egzersizi yaparım. Yatağımı toplarken, üzerimi değiştirirken geçen sürece podcast ya da bilgi veren şeyler dinlerim. 🤷
            roxannee-
            Öncelikle gerçekten depresyon teşhisi konuldu mu? Çünkü bu ağzımıza pelesenk olduğu gibi basit bir şey değil.Gerçek bir doktor teşhisi şart diye düşünüyorum :)
             damarcibasi
             Gerçekten depresyondaysan moralini düzeltecek hiçbir şey yoktur ve bir şekilde günün bitmesi için çaresizce beklemekten başka bir şey gelmez elden. Odanın bir köşesinde anlamsızca sallandığım yada hıçkırıklara boğulup yorgun düşüp uyuyakaldığım çok günüm oldu. Yalnız kalıp o çukurda kendinizi iyice boğmak istediğiniz bu zamanlarda sizi yalnız bırakmayacak dostlar edinmemiz bu kısır döngüden çıkmanın tek mantıklı yolu.
              daisyyy
              Temizlik yapmak ama öyle kıyı köşe temizlik. Tüm dolapları tek tek boşaltıp tekrar yerleştirmeli temizlik :)
               benita
               Kulaklığı takıp hızlı tempoda yürüyorum, beni yoran attığım her adımda sanki bi sıkıntım yok olup gidiyor gibi. Sonunda da o kadar yorgun olunca düşüncelere dalmaya fırsat bulamadan uyuyakalıyorum :)
                mertiniz
                Ben yemek yerim. Hem de deli gibi karbonhidrat yerim. Popom karbonhidrattan 2 katına çıkar. Sonra moralim bozulur ve daha da depresyona girerim
                 nunukafasi
                 ben uzun zamandır terapiye gittiğim halde depresyona girmiştim geçen sene. Gerçekten çok zor bir süreçti. Öyle kendi kendine geçecek bir şey de değil. İlaç tedavisine de başlamıştım yardım aldığım halde. Ha çok fazla şey üst üste gelmişti zorlamıştı hayat beni bende bir anda her şeyi koyvermiştim. Desteksiz olmaz ama..
                  moonlight3rd
                  Açarım şarkıyı yaslanırım arkama.
                  https://www.youtube.com/watch?v=0vo23H9J8o8
                  https://www.youtube.com/watch?v=0vo23H9J8o8
                   uykunobetcisi
                   Çaba sarfetmem
                    ozanesi
                    Toparlar çantamı yola çıkarım ben. Yolculuk her zaman iyi gelir
                     buse01
                     Hüzünlü bir müzik açarım ağlarım sonra arkadaşlarımla konuşurum çikilota yerim dizi izlerim canlı yayın yapanları izlerim.Abimle kavga ederim yürüyüş yaparım duş alırım kitap okurum kahve içerim depresyon mepresyon kalmaz ben de sonra da
                      saffet-filiz
                      Depresyon da iyi hissetmek gibi bir düşünce akıllardan geçiyorsa o depresyon değildir canın sıkılmıştır.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.