46
16.5.2020
Depresyondan Çıkma Yöntemleri
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ferdiniz1
   Anonim olduğum için burada anlatmak daha kolay. Tek hissettiğim safi acı. Yaklaşık 3 yıldır gelişen negatif düşüncelerle birlikte son 1 senedir depresyonda olduğumdan eminim. Hayal kurma yeteneğimi, istek ve arzularımı kaybettim. Bir süre yardım aldım ancak faydası olmadığını düşündüm. Hiç ilaç vb kullanmadım. Etrafımdaki insanlara da kötü davranmaya başladım. Tavsiyelerinizi okumaktan memnuniyet duyarım azizlerim. Arkadaşlar tanımadığınız bilmediğiniz birine verdiğiniz bu değerli tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Kimi özelden dertleri kimi yüzümü güldürdü. Çok sağ olun.
    sozdedegilgozde
    terapiye gitmek.
     nursuduha
     Ben de yaşadım bu süreci ama ben kendimde bunu farkettiğim zaman bir uzmana gittim. Kendine kendine geçmesini bekleme bir uzmandan yardım almanı şiddetle tavsiye ederim. Eğer mümkünse devletteki psikiyatrlar gibi ilaç yazıp başından atmayacak bir uzman.
      kuyinist
      Yapacagin tek sey herkesi herseyi siktir edip kendine iyi gelen seylere yonelmen. Bu hayatta senden kiymetli kimse yok siktir et ani yasaa
       ayse_
       Hayata bir kez geldiğini ve tüm bu düzenin basit bir düzen olamayacağını anlamalısın önce. Saçma, basit bir düzen olamayacak kadar inanılmaz bir evrenin ve düzenin içindeyiz. Var oluşunun bir sebebi var önce buna odaklan. Seni en çok sevenlerle arandaki bağı güçlendir. Gerisi gelecektir. Bununla birlikte terapi iyi gelebilir bilmiyorum hiç gitmedim ben.
        bahtsizbiri
        Annen kalk çay doldur deyince gözyaşlarını silip mecbur çıkıyorsun
         redkit00
         Dostum merhabalar, madem anonimsin rahat olacaksın, buradan veya mesaj olarak içinde bulunduğun durum yaşadığın ortam aile bireyleri veya her kimle yaşıyorsan onlarla ilişkin, acı çekmenin başlangıcı, senin için acı çekmek nedir, depresyon nedir, yardım aldığından bahsetmişsin ne kadar süre aldın, nereden aldın bunları anlatır mısın?
          zimbo
          Olmuyorsa bi sigara yakar mutluluklar dileriz ne yapak amk!
           zeynebio
           belki biraz maneviyat seni rahatlatır
            leyal1
            Ölüyü diriltmek istiyorsunuz herhalde
             musto80
             Uyumak uyumak yemek yemek
              dunyadan
              Klinik olarak uzun bir süre önce depresyon tanısı konmuş ve kendimce atlattığımı düşünen biri olarak, yazılan şeylerin çoğu geçici, ilaç kullanın kardeşim. Herkes ilaca öcü gibi bakıyor ama kalıcı hasarlar almadan en kolay atlatma yöntemidir bence.
               rodolka
               Kızlar için Bunalımmm Bunualımmm Bunu alımm Bunu alıyım Bunu da alayım Al al al herşeyi al Erkekler Bunalımmm Bunalımdan çıkayımmm Bununla çıkayım Bununla da çıkayımmmm Hepsiyle çıkayımmmm
                tugberkk
                Kısa çözüm intihar etmek
                 doga-1
                 Aburcuburu kökleee
                  tc-yilmaz-hasan
                  depresyon esasında bir bağırsak hastalığıdır o yüzden önce sindirim ve boşaltım sisteminizi sağlıklı konuma getirin. buna rağmen hala durumunuzda bir değişiklik yoksa o zaman bir bunalım dönemindesin demektir. Önce kendini güzelleştir. sonra yeni kişiler ve yeni ortamlar tanı. yeni yemekler dene yeni olan herşey insanda heyecan uyandırır. heyecan seni kendine getirir.
                   bir_kullanici
                   antidepresan(çok az da olsa etkili)
                    bssso
                    Bol bol alkol alın
                     nuray-zehir
                     birisi yanıtlarsa mutlu olucam..!
                      adszm
                      Birinden çıksan diğerine giriyorsun .cikilmiyor😭
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.